2737
2739
عنوان

چرا؟بیایددد

248 بازدید | 38 پست

بچه ها الان‌تو اینستا رفتم پیج دختر ترامپ الکی🤪ماسک نداشت ترامپم ماسک نداشت مگه میشه اینا به جون خودشون اهمیت ندن‌حتی یک عکس از پوتین دیدم‌ که مال همین چندروزه بود اونم‌ماسک نداشت  کرونا خیلی عجیبه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر بیکاری لااقل برو تو پیج خودی‌ها فحش‌ها رو بخون و بخند

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بچه من یه روانی همش مزاحمم میشه چطوری میتونم لغو کاربریش کنم؟

به نی نی یار بگو

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738

😐حالا اسی یه چیزی بگم پشمات بریزه 

یکی توی توئیتر توئیت کرده مراقب باشید کرونا داره میاد

.

6سال پیش این توئیت رو گذاشته

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
چطوری دیوونم کرد به خدا

برو درخواست دوستی بده قبول میکنه بهش بگو 

2706