2733
2739
عنوان

داستان خاستگاری من قسمت دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 98 پست
من خیلی تا دوهفته همش دنبالش بودم  هی گریه میکردم انگار عزیز از دست دادم  خیلی پریشونم ک ...

😑

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

دیگه اونموقع بریدم

دیگه نه گریه نه اه و ناله دیکه عین خیالم نبود 

ولی احساس حقارت میکردم خیییلی 

گفتم دیکه نمیخوام ببینمت 

مادرشم نتونست مشاور پیدا کنه ما خودمون مشاور پیدا کردیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد یه جلسه مشاوره بهم زنگ زد گفت بیا تولد داداشم 

گفتم نه اصلا 

عین خیالش نبود 

فرداش گفت برین پیک نیک با خونوادم گفتم نه دیکه نمیخوام بببینمت 

اونم گفت باشه  و با ناراحتی رفت 

هیچ وقت یادم نمیره که بهم گفت دوست دارم ولی نه قیافتو 

با قیافت مشکل دارم نمیخوامت میترسم فردا با صورتت مشکل پیدا کنم 

بغض الانم که دارم مینویسم گلومو گرفته

2731

جلسات مشاوره تموم شد و گفت من عوض شدم 

من هیچکس جز تو رو نمیخوام 

من اولش گفتم نه نمیخوام ببینمت اما از طرفی هم مشتاق بودم 

اومد خونمون نیازشو برطرف کردم رفت 

ولی ... 

فرداش دوباره شد عین اول 

بهش زنگ‌ زدم محلم نمیزاشت بهم میگفت دوست ندارم نمیدونم چهجوره با قیافت مشکل دارم 

من ایندفعه خیلی ناراحت نشدم چون مثل اهن ابدیده شده بودم و برام دیگه اهمیتی نداشت 

جلسات مشاوره تموم شد و گفت من عوض شدم  من هیچکس جز تو رو نمیخوام  من اولش گفتم نه نمیخوا ...

🤒

چرا بهش اجازه رابطه میدادی؟

چرا تو عقد رابطه داشتی؟

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

تو رو خدا زود بنویس

2738

هنوز نذاشته😭

اسی بذار

عزیزم تا اینجا متوجه شدم ایشون قیافه براشون خیلی مهمه .این طور آدما ارزش نداره یه عمرزندگیتو به پاش بزاری ..چون بعدها میگه عمل کن دماغت ولبتووو وخیلی چیزای دیگه .اینم درنظر داشته باش ازالان که اینطوری حرف میزنه بعدها ممکنه جلوی چشم شما زن های دیگه رو هم دید بزنه شمارو ناراحت کنه ..اینطور ادما دورازجون شما خرشون که ازپل بگذره یه آدمی میشن که هیچ وقت فکرشم نمیکنی ..لطفا درست فکرکن .حتی شده به آینده ات با این آقا ببین میتونی تا آخرعمرکنارش با این حرفا وطعنه ها زندگی کنی یا نه !!! درضمن ایشون مگه اول شما رو درست ندیدن که الان دم ازپشیمونی میزنن ..نمیدونم آدما چشون شده 😕😕😓😓 انشالله که بهترین تصمیم وبگیری چون حتما باکسی دیگه اگه قسمتتون باشه خوشبخت میشی ..امیدت به خداا باشه اون بهترینا رومیخواد برامون ..❤❤🌹🙏

2706