2737
2739
عنوان

داستان خاستگاری من قسمت دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها نیستید؟؟

خیر نیستیم درست بذار مارو معطل خودت نکن مگه چقدر کار داره یه دفعه تایپ کنی اینارو لذاری بقیه که علاف تو نیستن یه کم میذاری میری فردا میای خوب ما هم کنجکاو میشیم گلم میدونی دیروز چند بار تاپیکتو چک کردم ببینم گذاشتی یا نه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
خیر نیستیم درست بذار مارو معطل خودت نکن مگه چقدر کار داره یه دفعه تایپ کنی اینارو لذاری بقیه که علاف ...

وا خب هرموقع دوست دارید بخونید هر موقع هم دوست دارید نظر بدید ینی انگار که پشت در وایسادید  زیر افتاب منتظر من . شما عزیزم بیکار که نیستی ،برو یکم به کارات برس هرموقع هم اومدی من پیام گذاشتم ببین .والا

ینی چی میگی معطل مگه معطل پیام منی عزیزم 

حتما نمیتونم یه جا بزارم که نذاشتم،دعوا نداره .خاصیت اینترنت و سایت همینه که هر موقع وقت داشتی بیای بزاری بخونن هرموقع هم وقت داشتی نظر بدی بری . 

وا خب هرموقع دوست دارید بخونید هر موقع هم دوست دارید نظر بدید ینی انگار که پشت در وایسادید  زیر ...

اینجوری دیگه کسی تاپیکت نمیاد از من گفتن بود

نی نی سایت اینجوریه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2738