2733
2739
عنوان

حالم بده تاپیک دعوا خوندم تهوع گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭😭😭😭😭

بی خیال منم سر یه موضوعی دیشب خواستم خودکشی کنم تاپیک آخرم هست

ولی خب باز یه داستانی پیش اومد این کار و نکردم 

خاک تو سر من کنن وه حتی جرات خودکشی هم ندارم 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
عزیزم این اصلا توجیه خوبی نیس

کی توجیه کرد حالا

معنی توجیه چیه اصا؟ ماست مالی کردن یه چیزی و میگن توجیه مگه من گفتم اوخی طفلیا گنا دارن بهشون حق بدین؟؟

میگم گو میخوره جیبش خالیه یا مشکل دیگه داره سر زن خالی میکنه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731

منم تو این تاپیکها خیلی ناراحت میشم وقتی به خودم میام میبینم کلی گریه کردم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
کی توجیه کرد حالا معنی توجیه چیه اصا؟ ماست مالی کردن یه چیزی و میگن توجیه مگه من گفتم اوخی طفلیا گن ...

اخه مامان من اینو بعنوان توجیه میگه فکر کردم منظورت توجیه کردنه عزیزم منظورت و بد گرفتم

2738

جای من بودی چاقو میخوردی پس میمردی و زنده میشدی😧😧😧😧

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706