2737
2734
عنوان

دلم میخواد خب😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 45 پست

امشب چقد از این تاپیکا هست😂

منو اینهمه خوشبختي محاله محالههه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
انشاالله همیشه لبت خندون باشه

مرسی عزیزم انشالله کل سایت همیشه بخندن تایپیکا همه مثه من ردی باشه🤩🤩😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بخاطر حجم تایپیه که تو تایپیکای من کردی😂😂😂

وای 😂😂😂آره چرا ب ذهن خودم نرسید دقیقا همین انگشته🤦‍♀️😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

چون من خیلی عاقل دانا و فهمیم هستم 

امیدوارم به جواب سوالت رسیده باشی😎😎

😂😂😂😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
2731
 امشب چقد از این تاپیکا هست😂 منو اینهمه خوشبختي محاله محالههه

همشون ماله منه😂😂😂😂

چون من خیلی عاقل دانا و فهمیم هستم  امیدوارم به جواب سوالت رسیده باشی😎😎 😂😂😂😂😂

آره آره مرسی کاملا رسیدم😂😂

تو باید دکتر میشدی اینجا داری حیف میشی😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

وای دختر امضاءت خیلی عالیه😍😍😍😍😍حس خوبی میده منم برنامه کودک  پونیو رو خیلی دوست دارم ومشابه

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
2740
آره آره مرسی کاملا رسیدم😂😂 تو باید دکتر میشدی اینجا داری حیف میشی😂😂

اره چند بار سعی کردم برم

ولی هیچ‌کشوری راهم نداده😂😂😂

دهن سرویس نگووو😂😂

برو تایپیکامو چک کن

میگم‌امشب رد دادم بی دلیل نیست😂😂😂

فکر کردم یه ده تای تاپیک زدی 3 تا اوکی هنوکامل رد ندادی خواهر

پس ادامه میدم

مرسی از راهنمایت😂😂😂😂

وای دختر امضاءت خیلی عالیه😍😍😍😍😍حس خوبی میده منم برنامه کودک  پونیو رو خیلی دوست دارم ومشاب ...

ممنون عزیزم خوشحالم ک تونستم حس خوبی بهت منتقل کنم  

بخاطر جمله بندیمم عذر میخوام اینقدر خوابم میاد نمیفهمم چی میگم  

تو روحت😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂

2706