2737
2739
عنوان

دهانه رحمم ۳ سانت باز شده🥴🥴😣😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 14681 بازدید | 563 پست
برای معاینه میری؟

اره تازه برای این کار میرم نمیدونم باز چقد زایمانم طول میکشه عزیزم شما قبل از معاینه دردی داشتی؟ یعنی علایمی داشتی ک ۳ سانت باز بودی؟

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تازه برای این کار میرم نمیدونم باز چقد زایمانم طول میکشه عزیزم شما قبل از معاینه دردی داشتی؟ یعن ...

دردای پریودی داشتم 

بعد معاینه به شدت زیاد شد

فقط توی اون دوروز فاصله تا زایمانم چند ساعت دردم کمتر شد 

که باز شدت گرفت و آخرشم کیسه ابم پاره شد

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2731
فشار بالا داری؟؟

تالا فشارم بالا نبود یکهو پاهامو دستام ورم کرد بدجور دکترم گفتم گفت باید بری فشارت چک بشه آزمایش بدی رفتم فشارم سیزده بود آزمایش دادم خداروشکر آزمایشم خوب بود فشارمم اومد رو یازده اومدیم خونه

تالا فشارم بالا نبود یکهو پاهامو دستام ورم کرد بدجور دکترم گفتم گفت باید بری فشارت چک بشه آزمایش بدی ...

خب خداروشکر عزیزم

2738

موقه زایمانت برا برادره کوچیکم دعاکن.خاهش میکنم منو یادت بیار اون لحظه.دعاکن براش.مامانم غصه میخوره خیلی.خاهش میکنم😔😓

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
شیردادن سخته؟؟ بچت آرومه یا شلوغ و جیغ جیغوئه؟؟سخته بچه داری؟

خیلی سخته ۵ شبه راحت نخوابیدم 

یعنی میشه گفت ۵ شبیه روی هم ۱۴_۱۵ ساعت کلا خوابیدم

موقه زایمانت برا برادره کوچیکم دعاکن.خاهش میکنم منو یادت بیار اون لحظه.دعاکن براش.مامانم غصه میخوره ...

من زایمان کردم

ولی چشم

2706