2737
2739
عنوان

دهانه رحمم ۳ سانت باز شده🥴🥴😣😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 14685 بازدید | 563 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بچه اولم بود ۳۸هفته هم بودم ولی دوسانت بازشد بستریم‌ کردن

پس چرا چیزی به من نگفت

گفت تا یه هفته شایدم زودتر زایمان کنی 

نامه هم برای بستری بهم داد

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من  ك خسته شدم نميدونم چرا دردم نميگيره دهانه رحمم باز نميشه انقد هم پياده روي ميكنمو كار ميكنم ...

غذای تند بخور و رابطه داشته باش

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

استاتر تو رو خدا 

تو رو خداااااااااااااااااااااااا موقع زایمانت منم دعا کن مادر بشم ب زوووودی زود بچه سالم و صالح خسته شدم دو روز دیگ امپولام تمومه انقد قرص شیمیایی خوردم چند ساله دیگه خستم دعام کن لطفا ممنون انشااله نینیت سالم ب دنیا بیاد و راحت  اسمم سارا

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2740
دکترم گفت تا ۱ هفته پس چرا گفت شایدم زودتر 

نه باباچهارسانت یعنی تقریبایه سانت مونده به نصف زایمان معمولاپنج سانت آخرراحت تربازمیشه تاپنج سانت اول...بازم نمیدونم دکترت ازچه نظرگفت...منم که دوسانت بستری شدم

لی لی لی نی نی میاد لی لی لی نی میاد😍😍😍😍 مبارک اسی

مبارکه عزیزم ولی آماده باش. ممکنه فردا باشه دختر منم دوازده روز زودتر بدنیا اومد .چون ۳ ۴ سانت زیاده . نفس عمیق تمرین کن . زیاد . پشتتم ماساژ بده. هر موقع دردت زیاد میشه نفس عمیق بکش بهت کمک میکنه

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
پس چرا چیزی به من نگفت گفت تا یه هفته شایدم زودتر زایمان کنی  نامه هم برای بستری بهم داد

دردت زیاد شد برو بیمارستان عزیزم اونا خودشون بستریت میکنن

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏
2706