2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین کمک

703 بازدید | 163 پست

بچه ها من عفونت قارچی گرفتم دکتر با وضع قرمز شهرمون نمیتونم برم تروخدا بگید چیکار کنم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

الان همه شهر ها قرمزه 

ماسک بزن الکلم با خودت ببر برو دکتر

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا تو آب نمک بشین یا خودتو با آب نمک بشور من یبار خودمو شستم دیگ درس شد

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
الان همه شهر ها قرمزه  ماسک بزن الکلم با خودت ببر برو دکتر

بخدا میترسم شوهر ام هم میگه نه نرو توی محل زندگی مون چند نفر فوت کردن

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سرکه سفید یه استکان بریز تو آب ولرم بشین توش، هرروز، 

عفونت قارچی رو سرکه نمیشینن بدتر میشه باید دارو استفاده کنه

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

تو نت سرچ کن یه کپسول هست سه روز یبار باید بخوری باریه پماد اخرش ان ان حواب میده الانم با سرکه میشه موقت درمان کر

چه راهنمایی کردم خدا رحم کرد پزشک نشدم اها راستی ماست هم خوبه بشوری خودتو

2738
سرکه سفید یه استکان بریز تو آب ولرم بشین توش، هرروز، 

سرکه سفید با نمک قاطی کردم نشستم توش میسوزه الان بعد خشک واژنم ترشحی ندارم عنبر نسا دود میکنم همش

جوش شیرین بریز تو آب 

مثلا یه بطری آب معدنی بزرگ دوتا قاشق غذاخوری جوش شیرین حل کن توش بزار ته نشین بشه خودتو باهاش بشور البته ببخشید  راحت میشه خارش داشته باشی 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عفونت قارچی رو سرکه نمیشینن بدتر میشه باید دارو استفاده کنه

جوش شیرین خوبه ؟

جوش شیرین خوبه ؟

عالیه بالا بهت گفتمراحت میشی

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
کلیتومازول 

به من داروهای شیمیایی اصلا نمیسازه بدتر میشم خیلی چون یه بار دکتر بهم داد خیلی بدتر شدم راه میرفتم خارششدید داشتم دوست داشتم گریه کنم

عالیه بالا بهت گفتمراحت میشی

ممنون 

تو سرکه نمک نشستم خارشم بدتر شد

2706