2733
2734

هر تاپیکی رو باز میکنم یکی شوهرش زده سیاه و کبودش کرده، یکی دیگه تو دوره ی نامزدی بهش گفته پدرسگ، یکی دیگه خیانت کرده، آخه آدم دلش به چیه ازدواج خوش باشه؟ به جز بشور و بساب و بچه داری و استرس برای دوتا نشدن شلوار آقای خونه مگه چی داره این ازدواج🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ واقعا فک میکنم دوره ی مجردی خیلی قشنگتره خونه ی بابات میشینی دست به سیاه و سفید نمیزنی یه نره خرم نمیاد روت دست بلند کنه یا بره خیانت کنه😑 فقط و فقطم فکر و ذکرت درس و پیشرفته! نمیدونم من زیادی بدبین شدم یا واقعا ازدواج این شکلیه🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج دقیقا همین شکلیه 

کی میتونه کنار یه نفر تا صبح بخوابه و پتوشو تقسیم کنه😐

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2738

بدبین شدی.

نی نی سلیت شده مثل شبکه های ترکیه ای...همه فیلماش از خیانت و ....

ازدواج خوب زندگی رو قشنگتر از دوران مجردی میکنه.جوری که حاضر نیستی یک ثانیه به عقب برگردی

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

نه عزیزم اینطوری ها هم نیست 

ادم های خوب هم زیادن 

ازدواج های موفق هم حیلی زیادن 

فقط کافیه در انتخابت دقت کنی و رفتارهای صحیح انجام بدی و به اون میزان پختگی دو طرف رسیده باشین 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

والا منم مجردم

از این تاپیک ها زیاد خوندم

اما هیچکدوم باعث نشد از عشقم دست بکشم و منصرف ازدواج بشم 

هنوزم منتظر این ارزوم هستم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706