2733
2739

میدونم دیر ولی امروز فال حافط گرفتم خیلی عجیب بود تو تفسیرش اومد میتونی درس بخونی ولی سهل انگاری میکنی و اینطوری زمان از دست میدی من شدیدا بهش اعتقاد دارم و قبلا امتحان کردم درست بوده.لازم انقد وقت کمه ک باورم نمیشه تموم کنم گفتم یمشورت بکنم باهاتون اونم فقط شبا باید بخونم ۵ یاعت

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
بخون  الان مشکل چیه

باورم نمیشه برسم تموم کنم اخه. سه ماه موند فقط معمولا بک سال بکوب باید خوند 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورم نمیشه برسم تموم کنم اخه. سه ماه موند فقط معمولا بک سال بکوب باید خوند 

حالا تو میخوای قید این ۳ ماه رو بزنی ؟ 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2728