2733
2734
عنوان

میشه توضیح بدید چرا؟؟؟؟؟

129 بازدید | 6 پست

چرا تاپیکی که استارتر یه سگ هاسکی خریده بودن تعطیل شد؟

چرا بعضی از ما اینطوری شدیم؟!

یعنی انقدر اعصاب ملت خراب شده که تحمل خوشحالی و ذوق یک‌نفر رو ندارند؟!

مهربان_باشیم#  

مهربانتر.باشیم#  

🐩🐕🐶

😊😊😊

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷

هاسکی تو ایران؟؟؟

تاپیکشو ندیدم ولی ایران جای هاسکیه؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هاسکی تو ایران؟؟؟ تاپیکشو ندیدم ولی ایران جای هاسکیه؟

مهربان..

سگ هاسکی نژاد های مختلفی داره و همه اونها هم مخصوص برف و سرما نیستن.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
مهربان.. سگ هاسکی نژاد های مختلفی داره و همه اونها هم مخصوص برف و سرما نیستن.

نمیدونستم یعنی تا الان درموردش نخونده بودم چیزی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
هاسکی تو ایران؟؟؟ تاپیکشو ندیدم ولی ایران جای هاسکیه؟

من تو محلمون دو تا دیدم!!!

یه بار که تو پارک بودیم سگه از این سر پارک دوید سمت ما داشتم سکته میکردم!

سگای کوچولو باز یه چیزی ولی بیچاره سگ هاسکی جاش تو شهر و زندگی شهری نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟