2737
2739

آیا چیز نگران کننده ای هست؟ خصوصا صبح که از خواب بیدار میشم و بیشتر رو دست چپ خوابیدم درد اون قسمت بیشتر میشه..در حالت عادی درد نداره ها فقط وقتی فشار بدم درد داره..یکم هم ورم داره نسبت به سمت راستم.

کسی اینجوری شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من اینجوری نشدم ولی استخون واژن و لگنم ب شدت درد میکنه.دخترمو ک بغل میکنم حس میکنم داره باز میشه استخونم.کسی تجربه داره؟

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
من اینجوری نشدم ولی استخون واژن و لگنم ب شدت درد میکنه.دخترمو ک بغل میکنم حس میکنم داره باز میشه است ...

من کمرم درد داره به شدت..اصلا نمیتونم سرپا بیشتر از ده دقیقه وایسم..یا زیادی بشینم رو زمین...ولی واژن و لگن رو تجربه نداشتم

من اینجوری نشدم ولی استخون واژن و لگنم ب شدت درد میکنه.دخترمو ک بغل میکنم حس میکنم داره باز میشه است ...

بزار زایمان کنی به سلامتی درد هنوز تو کل تنت هست مثل الان من جونم میاد بالا هنوز لگن و تنم درد میکنه

نه

حالا این سری رفتی دکتر بپرس

ولی کلا درد پهلو که برای بچه بد باشه من تابحال نخوندم و نشنیدم

میخوای زنگ بزن زایشگاها با ماماشون صحبت کن اکثرا مهربونن جواب میدن

2706