2733
2734
عنوان

بیاید بگید در چ حالید؟؟!! 😶😁😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 98 پست

برقا خاموشه دمر خوابیدم گوشی جلومه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هیچی دارم پسرم و شیر میدم بخوابه فردا واکسن 18ماهگی داره خیلی نگرانم

آخی عزیزم انشالله با خوبی و خوشی باشه هیچی نمیشه

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

@ماهک_پاتر   😂 اینجوری دوست شدیم که خواستیم مزاحم بقیه نباشیم

@دنیا____همسرم   😂از وقتی با ماشینش دور زدم دوست شدیم  

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738

من رو مبل لم دادم جناب شوهر و دخترم دارن باهم کشتی بازی میکنن 🤣یعنی هر شب همین بساطه تا نخوابیدن با هم انقد سرو صدا و بازی میکنن ک اخر با تهدید های من میخوابن

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤

دراز کشیدم در حالی که دو تا پنبه آغشته به روغن تو گوشامه آخه گوشم خیلی میخارید (گوش میانی) با گلوم گذاشتم بلکه خوب شه هیممم از همین الانم افسردگی گرفتم که امشب نمیتونم با هنزفری بخابم اخه همیشه هنزفری میزارم میخابم ینی کلا بدون اهنگ خابم نمیبره و امشب مث ینکه تا صب بیدارم چقد فک زدم

حوصلم پوکیدع دارم بیسکویت میخورم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من دارم دیوونه میشم ازفکرخاله م.حالش خیلی بده.نمیتونم برم پیشش.الان چندروزه فقط بیدارم و....

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2706