2737
2734
عنوان

ازدواج با تفاوت فرهنگ عقیده

285 بازدید | 28 پست

اینجا کسی هست که با خانواده ای ازدواج کرده باشه که از نظر عقاید و فرهنگ باهم تداخل داشته باشن؟

قبل عقد شوهرم میگفت من تورو با عقایدت دوست دارم و سعی میکنم مثل تو بشم. ولی نشد... حتی یموقع هایی عقایدم رو مسخره میکنه.

خانواده اش که ادعاشون میشد هم همینطور. مادرشوهرم و خواهرشوهرم چادری بودن و ادعای سیدی و مستجاب الدعوی داشت. ولی من رفتارهای عجیبی ازشون دیدم. به رهبر فوش میدن. مادرشوهرم کلا میگه حزب باد باشین. 

کلا من تنها چادری و محجبه فامیلشونم. خیلی جاها سختم بوده و بغض کردم ولی خوبی های همسرم رو هم نمیتونم ندید بگیرم. از کرونا راضیم چون رفت و امدمون با خانواده شوهرمو کمار کرد . روزایی که با فامیلشون میرفتیم خیلی عذاب میکشیدم. دختراشون بی حجاب و هرهر جلوی شوهرم. شوهر منو با اسم خطاب میکنن. جلوش میرقصن و راحتن.الان خیلی راحت شدم. 

ای کاش فقط خودم و شوهرم بودیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه رفتارشون کاملا طبیعیه  

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2728

یبار واسه مجلس ختم رفته بودیم. شوهرم رفت با یکی از دخترای فامیلشون در مورد کلاس زبان حرف بزنه. دختره میون جمعیت بلند بلند با شوهر من میخندید و مادرشوهرم و خواهرش فقط نگاه میکردن انگار خوششون اومده بود. من بجاشون سرخ شده بودم و دختر خاله شوهرم و زنداییش منو میپاییدن .بخاطر اون ماجرا من با شوهرم یک هفته قهر بودم تا فهمید باید حدود خودشو رعایت کنه ولی مادرشوهرم حتی یه گوشزدی هم به پسرش نداد

حالا هرکی محجبه و سید باشه به رهبر فحش بده آدم بدیه؟چه حرف مسخره ای اینو فاکتور بگیر

مهم شوهرته نه فامیلش 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738

منم مشکل شمارو دارم خیلی سخته البته خانوادشون کلا ولنگ و وا هستن و غربزده 

البته قبل ازدواج خیلی نشون ندادن خودشونو من فکر کردم فقط مانتویی هستن ولی سرسنگین البته جلف نیستن ولی فرهنگمون خیلی فرق میکنه مثل اکثر مردم راحتن زیاد

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

چجوری خب اولش مادرشوهر و خواهرشوهرت چادری بودن بعد نیستن؟؟؟؟

تو نامزدی و آشنایی و عقد متوجه تفاوت  نشدی ، واقعا سخته اخه!

چون دیگه  دخترای فامیل اونا که نمیتونن به خاطر تو ، جور دیگه ای رفتار کنن ، طبق فرهنگ خودشون زندگی میکنن دیگه،

مثل شما که بخاطر اونا نمیدی بی حجاب بشی

ینی از نظر شما نمیشه یکی مذهبی و جادری باشه ولی رهبرو قبول نداشته باشه و ازش ناراضی باشه؟! طرز فکرت ...

کلا رهبر یک نمونشه. اینا همه چیزو زیر سوال میبرن. اربعین روضه . محرم. از طرف دیگه لوستر نذر مسجد میکنن. 

کلا رهبر یک نمونشه. اینا همه چیزو زیر سوال میبرن. اربعین روضه . محرم. از طرف دیگه لوستر نذر مسجد میک ...

واا خب مذهبی نیستن ماهم اینطوری ایم البته لوستر نذر مسجد نمیکنیم. ولی خب اگر با شما مهربونن حساس نباش. اونا عادت دارن همو به اسم صدا کنن یا تو تولدی چیزی برقصن منظور خاصی ندارن 

2706