2737
2739

منم هفت ماهست..معمولا روزی یبار یا گاهی دوبار بش اب میدم .با لبوانم میدم .میزارم دم دهنش هر چق خاست بخوره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱لیوان یا شیشه شیر یاقطره چکون یا لیوان پلاستیکی 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

دقیق نمیدونم چند سی سی ولی روزی ۳یا ۴ بار بهش آب بده هر چقدر خورد و هرجور که بلده بخوره.با لیوان یا با سرنگ و قطره چکان یا قاشق و ....

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
2738

آب رو بالیوان یا استکان کوچک مخصوص خودش بدین . هیچ وقت آب رو تو شیشه نریزین . شیشه فقط برای شیر دادنه . نه آب و آب میوه . آب هر چقدر بخوره اشکال نداره تابستون بیشتر تشنه می شن . دکتر اطفال من می گفت حتی از بدو تولد باید به نی نی ها یه ذره آب جوشیده ولرم( در حد دمای شیر) بدین . 

فندق جونم اونوقت چند سی سی بش میدی؟ میتونی حدودی بگی؟

ببین اصلا به سی سی و اینا حساب نمیکنم.میگم لیوان کوچیک رو تا نصفه پر میکنم میزارم دم دهنش.هر چقدر دلش خاست بخوره .یوقت میبینی برنج و سیب زمینی خورده خوب اینا بیشتر اب میکشن.بیشتر میخوره .یوقت میبینی تشنش نیست هیچ نمیخوره ..ممکنه بین دو قاشق غذاخوزی و ۸ قاشق غذاخوری متعیر باشه.

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
عزیز اب و دریغ نکن بچه رو به رشده هوا گرمه تند تند بهش اب بده ولی کم  خدا نگهدارش باشه

تو چند تا سایت خوندم میگفتن به ازای هر کیلو از وزن بچه 100میلی لیتر اب!!!! حساب کردم یعنی یه نصف بطری نوشابه خانواده در روز!!!🤣

2706