2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
علائمتو کامل بگو شاید یه مشکل دیگه داری مثلا اگه فیبروم و کیست بزرگ داشته باشی به روده فشار میاره ن ...

نه بابا خربزه و عسل خوردم يه بار ٩ صبح يه بار ٣ ظهر. ١٢ ساعت شكمم كار نكرد و ٨ شب رفتم دسشويي مدفوعم مثه سنگ بود حالا ٢ ساعته دلم درد ميكنه نميدونم اوني كه ٨ شب دفع كردم خربزه ظهره يا صبح :/ الان چرا دلم درد ميكنه

ماهان اسم دختر هم هست 😐 متولد ٧٣ هم نيستم
نه بابا خربزه و عسل خوردم يه بار ٩ صبح يه بار ٣ ظهر. ١٢ ساعت شكمم كار نكرد و ٨ شب رفتم دسشويي م ...

انسداد روده واسه وقتیه که طرف یه هفته نره مدفوع کنه 

اگه سابقه نداشتی غذا رو دلت مونده فقط 

روغن زیتون بخور شکمت از فردا خوب کار کنه

برای دردت هم نبات و اینا بخور

اگه یبوستت ادامه پیدا کرد برگ سنا دم کن بخور 

علائمتو کامل بگو شاید یه مشکل دیگه داری مثلا اگه فیبروم و کیست بزرگ داشته باشی به روده فشار میاره ن ...

اينقدر مدفوعم سفت بود شده بود مثه يه گلوله سفت بعد نتونستم اروم اروم دفع كنم پشتم زخم شد و درد و سوزشه كه دارم ميميرم. فرض كن اندازه يه سيب بود 😑 حالم به هم داره ميخوره فكر نميكردم اينجور بشه

انسداد روده واسه وقتیه که طرف یه هفته نره مدفوع کنه  اگه سابقه نداشتی غذا رو دلت مونده فقط&nbs ...

واي خدا رو شكر گفتم نكنه موند توي رودم 😂