2733
2734
عنوان

خانمای بابلی و ساروی قائمشهری بشتابید😔لطفا 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 56 پست
میگن علی اصغر غفاری چون ناتوان شده میده به کارآموزاشدرسته؟ 

من خیلی هارپ شنیدم میدن کاراموز 

جتی همین مغربی 

اینو یه خانم که کارمند بخش هوشبری اتاق عمل بود میگفت 

ولی میگن این وردست مغربی کارش خوبه.  نرخشم 8.5 غفاری چند میگیرع؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر غفاری عالیه برا بینیهای گوشتی عالیه دکتر پیشکاریم برا بینیهای استخونی عالیه این دوتا دکتر تو سا ...

من بینیم گوشتیه میخوام نمیه فانتزی عمل کنم ولی میگن غفاری چون قوس میده بینی رو مشکل تنفسی میاره درسته عزیزم؟ 

2728
من بینیم گوشتیه میخوام نمیه فانتزی عمل کنم ولی میگن غفاری چون قوس میده بینی رو مشکل تنفسی میاره درست ...

منکه تا حالا اصلا از کار غفاری ایرادی نشنیدم هرکسیم پیشش عمل کرده بینیش عالی شده.. اینیم ک میگی اصلا تا حالا نشنیدم

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2738
علی اصغر غفاری مگه چندسالشه که میگید ناتوانع؟

نمیدونم ولی دو تا غفاری هست بهنام و علی اصغر که سنش بیشتر از اونه شایدم پدر و پسر باشن.. من تو تاپیک یه خانومی گفت خودش انجام نمیده

کدوم غفاری؟ پیج دارع؟

من اینستا ندارم... علی اصغر غفاری سنش زیاده کلا پیشکاری و غفاری سنشون بالاس ولی کارشون عالیه خودم 6سال پیش پیشکاری عمل کردم و واقعا ازش راضی بودم..غفاریم ک اصلا حرف نداره 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
نمیدونم ولی دو تا غفاری هست بهنام و علی اصغر که سنش بیشتر از اونه شایدم پدر و پسر باشن.. من تو تاپیک ...

خب خیلی بده که خودش انجام نمیده پس مزیتش چیه ماکه نمیدونیم اون ادمه چقدر تبحر داره اصلا کیه

2706