2733
2734

هووو بابا تو تل فیلماش پره پول نده تا این باند بازی تموم شه

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من امسال کلاس رساضی اریان حیدیری رو ثبتنام کردم دو جلسه ش رفته

تحقیق کرده بودین که با کدوم استاد ثبت نام کنید؟؟

ملاک پور تاملند رو چرا ثبت نام نکردین؟؟

بجز آریان حیدری؛ تدریسای فیزیک و شیمی آنلاینو هم دیدین؟ یا هنوز ندیدین هیچ فیلمیو

تحقیق کرده بودین که با کدوم استاد ثبت نام کنید؟؟ ملاک پور تاملند رو چرا ثبت نام نکردین؟؟ بجز آر ...

والا راستش من یه نفر بی اینکه بخام آریان رو بهم توصیه کرد و گفت باهاش نتیجه گرفته...اتفاقا من بین ملاک پور و اریان مردد بودم تدریس هیچکدومم ندیده بودم ولی خب ازشون تعریف شنیده بودم بعد که یه مقدار تحقیق کردم گفتن که اریان به اون چیزی که من میخاستم نزدیکتره...من تدریس نمیخاستم یه سری روشهای کوتاه رو میخاستم یاد بگیرم...تدریس بقیه ی اساتید برای سایر دروس رو هم ندیدم ...چون باید دانلود کنم...من خیلی دوس دارم مسعودی رو هم ببینم ولی خیلی گرونه برام...همین اریان هم ثبتنام کردم کلی هنر کردم پولشوندارم برای بقیه درسا ثبتنام کنم

.Sit with winners, the conversation is different
والا راستش من یه نفر بی اینکه بخام آریان رو بهم توصیه کرد و گفت باهاش نتیجه گرفته...اتفاقا من بین مل ...

اهان.

گفتم اگه دیدین فیلما رو ازتون سوال کنم که کدوم استاده برای هر درس بهتره

شما دیدین کلاساشو؟؟ کنکوری چه سالی هستید؟؟

من اره دیدم 

خوبن 

اما من ثبت نام نکردم از تل میدیدم

امسال کنکور دارم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2738

منوانواع اقسام موسسات برتر کنکوری که تلوزیدن تو بوق و کرنا کردنو استفادا کردم همش مزخرفه گول نخورین،توی تبلیغات یجوری درس میدن که ادم میگه دیگه تمومه رتبه برترم،توی جلسات اصلی حتی بدتر مدرسه درس میدن ادم نمیفهمه چی به چیه اصلا!

میشه برای من بفرستی لینک کانالشو

@Class_Dars

2706