2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت عقل نداری

1043 بازدید | 37 پست

مادرشوهرم مریضه و رابطش باهام خوبه اما نخواستم مستقیم از بیماریش بپرسم روحیش بهم بریزه.چند روز پیش وقتی از خواهرشوهرم حال مادرشو پرسیدم برگشت گفت تو چرا سوال میکنی و با اینکارا کسی فکر نمیکنه پیش تر از ما به فکر مادرمی. بعدشم منو تو تلگرام بلاک کرد و منم خیلی دلخور شدم. وقتی به شوهرم گفتم هیچ کاری نکرد و ازش خواستم به خواهرش تذکر بده بهم بی احترامی نکنه یا حداقل به مادرش بگه. حالا امروز رفت خونشون وقتی برگشت گفتم خواهرت چه خبر گفت باهاش سنگین گرفتم. یعنی حرفم زده فقط زیادی صمیمی نشده. آخرشم گفت ناراحت شدم برای آبجیم که باهاش سرسنگین بودم. منم ناراحت شدم از دستش گفتم تو بخاطر من ناراحت نیستی ولی واسه اون ناراحتی. بعدش برگشت گفت تو نمی فهمی. منم گفتم تو میفهمی و آبجیت. عصبانی شد اومد سمتم با حرص خواست بزنه جلو خودشو گرفت گفت بار آخرت باشه این حرفو زدی. فکر کنید بخاطر آبجیش چطور عصبانی شد. آخرشم دختر ۱و نیم سالمو نشون داد گفت تو اندازه اینم عقل نداری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اولن تو حرف بدی نزدی ب خواهره اون الکی الکی تند رفت وبلاک کرد تو فقط حال مادرشو پرسیدی. بعدم ب شوهرت بگو راست میگی من اگر عقل داشتم ک زن تو نمی‌شدم. 

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
2738
چه بیشعور عزیزدلم شما باید مشکلتو باخونواده همسرت حالا خواهرش مادرش یا هرکی خودت حل کنی☹به مرداک می ...

آخه اجازه نمیده بهم. میگه مادرم مریضه نباید بفهمه. البته اگه مادرشو دوست داشت تو تمام دعواها زنگ نمیزد بگه زنمو نمیخوام میخوام طلاقش بدم و وقتی با من مشکل داره همیشه تلفن میزنه خانوادش اما بخاطر برخورد زشت خواهرش گفت مامانم مریضه نباید بفهمه

خب رفتارت خیلی بد بود اینجور وقتا به جای اینکه خودتو از چشمش بندازی با سیاست رفتار کن ...الان خودتو بزار جای شوهرت اگه اون به خواهر تو اینجوری میگفت تو چه رفتاری میکردی؟؟؟

خواهشا همه چیرو گردن دیگران نندازید اول به رفتار خودتون نگاه کنید

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706