2737
2734
عنوان

شوهر شماهم گریه تون براش مهم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 55 پست
کجایی هستی شبیه هندیایی😍

من دورگه ام مامانم ژاپنی بابام ایرانی، البته محل تولدمم ژاپن بوده

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بر عکس شوهر من میبینه گریه میکنم قاطی میکنه اتفاقا دیشب ساعت چهار از خونه زد بیرون چون گریه کردم😑من ...

مثل شوهر من

اگه زیاد گریه کنم دیوونه میشع به جای اینکه بیاد از دلم دربیاره من باید پاشم ارومش کنم

2728
فدات شم 🌹🌹

❤❤❤

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2740
من دورگه ام مامانم ژاپنی بابام ایرانی، البته محل تولدمم ژاپن بوده

زبون ژاپنی بلدی؟😁😁😁

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خدا نکنه عشقم یه اسفندی چیزی دود کن واسه خودت🌹

فدات مرسی عزیزم حتما❤️

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
زبون ژاپنی بلدی؟😁😁😁

بله تا حدودی😁

مثل شوهر من اگه زیاد گریه کنم دیوونه میشع به جای اینکه بیاد از دلم دربیاره من باید پاشم ارومش کنم

شوهر منم اینجوریه ، واقعا یعنی چی؟؟؟ من هنوز نتونستم بفهمم چرا به جای ناز مشیدن و آروم کردنم بدتر عصبانی میشه و باهام دعوا میکنه؟؟؟؟؟

2706