2733
2739
عنوان

شوهر شماهم گریه تون براش مهم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 55 پست

یکی مث تو دوس دارع شوهرش بیادو بگه چیشده یکی مث من دوس داره نیادو گیرررر نده چیشده و تنهام بزاره(البتع از وقتی گفتم بهتر شده)شمام تو ی روز بین حال خوبتون وسط خنده ها بگو بهش اینو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه ماهم براش مهم نیست بابا😒 ب ی ورشم نمیگیره

. منم خوب دوس دارم نازمو بکشه و فلان... ولی خب چ میشه کرد. اصن ناز نمیکشه

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....
2740
چرا متاسفانه  خیلی خوشگلی ماشالله😍😍😗🌹

الهی فداتشم چشمات خوشکله خوشکل میبینه🌷🌷

آخه میخاستم عکسای دیگه بزارم سایت خود به خود پاک می‌کرد اینو گذاشتم یهو شد😁شناسایی میشم آخه ایشالله آشناهامون نباشن اینجا🤦🏻‍♀️😂

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
من گریه کردنی عصبانی میشه شدید بهم میگ بچه ننه انقد بدم میاد که نگو😒😒

امضات:)))🌸

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

من ک کلا زیاد خوشم نمیاد غرورمو بشکنم گریه کنم
یکی دوبار گریه کردم ک گفته توروخدا گریه نکن بگو چیکار کنم فقط گریه نکنی  

حق دارن حسادت کنن،این شهر عینِ مارو ندیده به خودش