2733
2739
عنوان

حستون چیه کسی که دوستون داشت بعد سالها ببینید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 45 پست
و بعضی از مرها خیلی بی احساس و خشک 

۹۹ درصد مردا اصلا احساس ندارن .

اگرم دارن برای  مامان و خواهرشون احساسات دارن .به زن خودشون برسن میشن شمر

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۹۹ درصد مردا اصلا احساس ندارن . اگرم دارن برای  مامان و خواهرشون احساسات دارن .به زن خودشون بر ...

آره اکثر مردا اینطورن متاسفانه

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
2731
حالا موندم‌چطور بعضیاشون عاشق میشن و با دوس دخترشون ازدواج میکنن

من 6سال دوس بودیم تا مرحله نشون رفتیم خانواده احمقش یهو مخالفت کردن جدامون کردن الان 2ماهه جدا شدیم خیلی دلم میخواد برگرده   

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
من 6سال دوس بودیم تا مرحله نشون رفتیم خانواده احمقش یهو مخالفت کردن جدامون کردن الان 2ماهه جدا شدیم ...

اگه عاشقت باشه حتما برمیگرده و اگه  نتونس بیاد و بازم‌ عاشقت باشه برا همیشه مجرد میمونه

2740
اگه عاشقت باشه حتما برمیگرده و اگه  نتونس بیاد و بازم‌ عاشقت باشه برا همیشه مجرد میمونه

واسم دعا کن برگرده خواهش میکنم اصلا نمیتونم به کسه دیگه فکر کنم الان 27سالمه از 21سالگی باهاش بودم اونم از 22 الان 28 خیلی دلم میخواد انقدر بمونه تا آخر خانوادش بگن باشه بابا برو با همین دختر ازدواج کن وای فکر کن ما تو این 6 سال به خدا اصلا نشده بود 1بار صدا همو نشنویم الان باورم نمیشه که این اتفاق افتاد من خیلی دوسش دارم

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
واسم دعا کن برگرده خواهش میکنم اصلا نمیتونم به کسه دیگه فکر کنم الان 27سالمه از 21سالگی باهاش بودم ا ...

انشالله هر چی صلاحته پیش بیاد .شاید این دعا برات سخت باشه و ناراحت بشی ولی بهترین دعا همینه .میفهممت‌ کاملا‌

چرا ببخشه مگه دوس بودین یا قول و قراری بهش داده بودی؟ 

نه دوست نبودیم جرات نمی کرد فقط حس دوست داشت بینمون بود 

واسم دعا کن برگرده خواهش میکنم اصلا نمیتونم به کسه دیگه فکر کنم الان 27سالمه از 21سالگی باهاش بودم ا ...

برات دعا میکنم ان شاءالله به هم برسید 😍😍😍😍😍بسپارش به خدا ببین خودش چی میخواد 

2706