2737
2734
عنوان

یعنی مامانمو نامزدم چی میگفتن باهم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 50 پست
الان اگه ازمن دلخورباشه ب مامانم بگه خودش میدونه چی عاقبشه جرعت نمیکنه

میشه بگی چی عاقبتش ه

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم متاسفانه این ارتباط ها باعث میشه از چشم مادرت بیافتی من تجربه داشتم 

پس تو میگی چیکار کنم خیلی سعی کردم ولی نشده😔

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
اخع  جوری دل ندارن ک  مجبورم مث خودشون بشم 🤒

ن گلم هرچیه نامزدت شوهرته میخوای باهاش بری زیره یه سقف پس نزدیکترین فردب توعه بعده ازدواج

مادرم ک هرچی باشه مادره دیگ یدونس رفیق باشی باهاش مطمئن باش خیلی جاهاهواتوداره

2728

احتمالا شوهرت ننه اتو تنها گیر اورده گله کنه بگه دخترت پرتوقعه یا لوسه زیاد قهر میکنه یا از اینجور حرفا یا برعکسش ننه ات شوهرتو تنها گیر اورده درگوشش خونده انقدر این دخترو قبل عقد(یا حالا تو عقد)نبر بیرون کار دست خودتون میدید😂😂😂😂

حتما شوهرت غیبتتو کرده

بخدا بعضی وقتا ب فکر جدایی میافتم بعدش میگم نمیشه دختر ول کن این حرفارو😔

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
2740
خخ من بابام تو نامزدی به شوهرم گفت جی پی اس بم وصل کنه ببینه کجا میرم و میام تنهایی🙄😒🙄

واییییییییی😟

میشه بگی چی عاقبتش ه

گفتم اگرب خانوادت و خانوادم بگی بااین کاراجازه دخالت ب دیگرانو میدی منم ازاین کاربیزارم اصلاازشرطای بله دادنم بود منم اون وقت میزنم زیره همه چیوتمومش میکنم

خودت چند سالته اسی ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
چقد سنتون کمه.اخه پسر ۲۱سالته چجوری زندگی میچرخونه🤔

همون جوری ک اومد خواستگاری 

خواهشا در مورد اینا حزف نزن ک دلم خون🙃💔

2706