2737
2734

امشب از خونه خالم ک میومدیم 

وقتی رسیدیم خونه مامانم با نامزدم رفت ت ماشین نشست ی ساعت باهم حرف زدم وقتی رفتم ببینم چی میگن ماشینو روشن کردن رفتن بعدش بعد نیم ساعت اومدن مامانم میگه تو خیلی بدیییی 

نامزدمم خیلی خودشو گرفته بود 

اینم بگم ک رابطه ی منو مامانم خوب نیس 

همچنین نامزدم

بنظرتون چی باهم گفتن؟!

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاید نامزدت با مادرت درد و دل میکرده.یا شایدم مامانت از نامزدت خواسته مراقبت باشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
مشکوک شووک زمونه خرابه

ن اعتماد دارم ولی نمیدونم چرا ب من گیر دادن

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
کاربر موز انبه نیستی؟؟

ن!

2738
احتمالاراجب توصحبت میکردن نامزدمنم ازاین اخلاقاداشت

دقیقا منم همین فکرو میکنم بنظر من مامانم بهش گفته زیاد نزار ازاد برگرده اونم رفته بود ت فاز غیرت

وای تو همه رو میشناسی؟خب حالا باشه که چی؟میای مچ بگیری؟😂😂😂آفرین کارآگاه

شما رو دارم از تاریکی نجات میدم اگه اون باشه سرکاریه تاپیک متفرق شید😂

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2706