2737
2739
عنوان

دو ساله که خواب راحت ندارم...😑

387 بازدید | 11 پست

من دو ساله که دچار مشکل خواب شدم اصلا خوابم عمیق نیست ، موقع خواب صداهای اطراف تو گوشمه حتی می‌دونم وقتی خوابم الان ساعت چنده 

با نور و با حتی کوچکترین صدا از این خواب سبک می پرم و اعصابم بهم می ریزه 

شما هم تجربه ی مشابه من دارین؟ برای حلش چه کار کردین؟ 😞

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سالی که کنکور داشتم همین طور بودم.  فکر کن به پنجره پتو اویزون کرده بودم که کوچک ترین نور نیاد تو اتاق با چشم بند بازم خوابم نمیبرد. با صدای گربه و سگ تو خیابون از خواب میپریدم. همش هم از استرس و اعصاب بود و بعد کنکور خوب شدم. فکر کن کنکور رو که دادم ظهر خوابیدم تا فردا صبحش 😂😂 یکسره 

ساعت چند میخوابی.چند بیداری

۱یا۲ میخوابم ساعت ۵یا۸ با کوچکترین سروصدا از خواب می پرم 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   
من ۳۰ساله همین مدلی میخوابم.نمیدونستم مشکل محسوب میشه😂

جدی😐

ولی من واقعا کلافه شدم چون اصلا خستگیم برطرف نمیشه بیدار هم ک میشم بازم خستم 

من سالی که کنکور داشتم همین طور بودم.  فکر کن به پنجره پتو اویزون کرده بودم که کوچک ترین نور نی ...

اتفاقا منم سر کنکور خوابم بهم ریخت و دیگه بعدش دانشگاه قبول شدم و رفتم خوابگاه اونجا دیگه بدتر عمرا اگر میشد خوابید! 

الان که چندماهه اومدم خونه و تو سکوت کاملم ولی بازم اذیتم 

2740
اتفاقا منم سر کنکور خوابم بهم ریخت و دیگه بعدش دانشگاه قبول شدم و رفتم خوابگاه اونجا دیگه بدتر عمرا ...

اتفاقا منم شهرستان قبول شدم و خوابگاهی. ولی خیلی خوب کنار اومدم. فقط میگفتم هر کار میکنید ساعت 11 به بعد چراغ رو روشن نکنید. و واقعا خوابم میبرد. به نظر من یه دکتر برید 

جدی😐 ولی من واقعا کلافه شدم چون اصلا خستگیم برطرف نمیشه بیدار هم ک میشم بازم خستم 

خوب اره سبکه خوابمون دیگه.مثل بقیه عمیق نیست ولی من اذیت نمیشم عادت کردم.موقع بچه داری به درد میخوره😂

اتفاقا منم شهرستان قبول شدم و خوابگاهی. ولی خیلی خوب کنار اومدم. فقط میگفتم هر کار میکنید ساعت 11 به ...

چه دکتری😶

ببین من تجربه شما رو دارم ولی خودم به راجتی حلش کردم

اوایل فکر میکردم وای اگه نخابم مریض میشم مغزم ضربه میبینه از این فکرا و همش سعی میکردم به زور هم شده بخام ولی بدتر و بدتر میشد با صدای کوچیک رو هم میشنیدم طوری که اصلا تو خواب و بیداری بودم

اما با یه روش ساده کاملا حل شد

بیخیالی.خودتو بزن به بی خیالی اصلا فکر نکن که مریض میشی.اصلا به زور نخواب حتی اگه خوابتم گرفت سریع نرو تو رخت خواب هیچی عوارضی هم نذاره مغز انسان انقده هوشمنده که به خواب نیاز باشه سریع خوابت میبره طوری که خودتم خبر نداری.ادما اگه یک ماه هم نخابم اتفاقی نمی افته.تنها راه حل مشکلت بیخیالی است

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج