2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم کپ کردم انقد دوستام گفتن چقد پررنگه میترسم غیرطبیعی باشه 😁😁😁😁😁

نه عزیزم انشاالله صحیح و سلامت بیاد تو بغلت ..اخه ما اینجا بیشتر هاله میبینم تو یه دفه پررنگ فرستادی ذوق کردیم 

2731
والا من از ۹ روز پیش زیر دلم درد گرفت هی تیر میکشید ول میکرد دوباره . کلا انقباضات شکمی دارم. مثل حا ...

سینه درد چی؟ منم ۹ رو  مونده به موعدم سه روزه زیردلم دردمیکنه انقباض داره سر معده ام هم سوزش و درد داره خیلی دلم سنگین شده یکمم حس میکنم بادکرده

نه عزیزم انشاالله صحیح و سلامت بیاد تو بغلت ..اخه ما اینجا بیشتر هاله میبینم تو یه دفه پررنگ فرستادی ...

فداتشم عزیزدلم مرسیییی 

رفتم ازمایش دادم ۳ ساعت دیگه اماده میشه

سینه درد چی؟ منم ۹ رو  مونده به موعدم سه روزه زیردلم دردمیکنه انقباض داره سر معده ام هم سوزش و ...

عزیزم به سلامتی ایشالا که باردار باشی چند روز تحمل کن بی بی بزن 

نه سینم زیاد درد نمیکنه همون درد خفیفی که نزدیک پریود میگیره هست فقط. بیشتر علایم من درد و گرفتگی زیر شکم، افزایش بزاق، افزایش بویایی و یکم خوابالویی هست الان. البته گاهی هم ترش میکنم نمیدونم شایدم همون سوزش سرمعده باشه

2738
فداتون شم مرسییی ایشالا قسمت همتون بشه  بچه ها اینکه الان یکم احساس ترشح دارم طبیعیه؟؟ هی میرم ...

نترس گلم من همچنان این حسو دارم

مبارک گلم انشالله بسلامتی بغل بگیریش

❤Put Your Trust In God❤
اسی توروخدا واسم دعا کن منم بیبی چکم هاله داره تمام علائم و دارم این ماهم پری نشدم و هیچ نشانه ای نس ...

اگر دارو نخوردی ک احتمالش بالاس مثبته واقعی باشه توکل ب خدا و تبریک میگم

❤Put Your Trust In God❤

مبااارکه...انشالله خوشبختیشو ببینی

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706