2737
2734
عنوان

میشه برای شفای بابام حمد بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 207 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاءالله حاجت روا بشی

برای سلامتی تمام مریض ها و بهبود حال پدرم لطفا دعا کن

براتون صلوات می‌فرستم 

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2728

الاهی بمیرم

من از اون وقتی که گفتی پدرت می خواد عمل کنه،توی پست قبلیت ،براش خیلی دعا کردم

انشالله که به حق علی،پدرت صحیح و سالم از اتاق عمل بیرون میاد

من براش حمد و آیت الکرسی می خونم عزیزم

امیدت به خدا باشه

الاهی بمیرم من از اون وقتی که گفتی پدرت می خواد عمل کنه،توی پست قبلیت ،براش خیلی دعا کردم انشالله ...

خدانکنه عزیزم

قربون دل مهربونت برم مرسی فدات شم 

خدایا شکرت
2738
فدات شم مهربونم مرسی قربونت برم  مرسی بابت دعای قشنگت

هفت بار حمد میخونم به نیت شفای عاجل پدر عزیزتون .

الهی که بزودی با خبرای خوش بیای

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام مهسا جان ;پدر جان بهترن؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

@gh73    

@ملکه_یخی    

@mino    

@پریزادبیکار    

@آناعشق    

بچه ها ممنون بابت دعاهاتون مرسی خیلی خوبین عاشقتونم انشاا...تو زندگی بهترین اتفاقا براتون بیفته
باورتون میشه داشتن بابامو میبردن عمل که قبل عمل ازش سی تی وازمایش گرفتن همه شون خوب بود و گفتن نیاز به عمل نداره وباید مرخص بشه 
یه چیزی شبیه معجزه بود دقیقا 5روز پیش بود که دکتر گفت عمل سختیه و ....😔😔خواب وخوراک ازمون گرفته شد ولی خدا بازم کمکمون کرد 

خدایا شکرت
2706