2737
2739

قبل از اینکه قرثای اعصاب بخورم حدتقل پریود میشدم ولی پریودام کم خون و کدر بود ولی الان پریود نمیشم میترسم زود یائسه بشم دلداریم بدین 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من داشتم خوب شدم.

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
خب قرصای اعصاب روی پریود تاثیر میذارن عزیزم

خب کی تاثیرش میره من میترسم زود یائسه بشم پریود میشدم خیلی خوب بود

2738
خوب شدنی نیست عزیزم باید ورزش رپزانه داشته باشین و وزنتونم هم متعادل نگه دارین 

وزنم بیاد پایین پریود میشم؟

چجوری؟

قبل اززایمان حدود دوسال پریودنمیشدم یااگه میشدم باآمپول میشدم.بعد اززایمان خودش منظم شد

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
برا تنبلی باید دارو خورد دوفاستون امپول  و...

راستش از دارو و آمپول میترسم وسواس فکری دارم فعلا دارو گیاهی مصرف میکنم

قبل اززایمان حدود دوسال پریودنمیشدم یااگه میشدم باآمپول میشدم.بعد اززایمان خودش منظم شد

خداروشکر دعا کن منم یه بچه بیارم خوب بشم 

2706