2733
2734
عنوان

چرا خدا دعاى بعضى هارو خيلى سريع مستجاب مى كنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😆😆صبوررر باشششش  بزارچیزی بشه که صلاحته یکی از تاپیکای منو بخون در همین مورد گفتم غلط کردم بع ...

خب منم يكبار يه چيزى به دست بيارم هرچند خيلى كوچيك حداقل بفهمم خدا منو مى بينه صداى من رو ميشنوه

بخدا سوال منم هست  خدا اصلا انگار نمیبینه منو

از خدا ناامید نشدم نه....ولی بیخیاله بعضی چیزا شدم😢

یعنی بیخیاله خواسته ام شدم

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2742
عزیزمن خدا در زمان مناسب خودش دعا ها رو براورده میکنه یه دلیل دیگشم اینه که شاید به صلاحت نیست بهترش ...

زمان مناسب يعنى كِى ؟ يعنى وقتى از همه چيز زده شدم ؟

تو اين ٢٦ سال حتى يك موردم نبوده كه به صلاحم باشه ؟

زمان مناسب يعنى كِى ؟ يعنى وقتى از همه چيز زده شدم ؟ تو اين ٢٦ سال حتى يك موردم نبوده كه به صلاح ...

به زمان خودش نه ما اون بهتر میدونه کی مناسبه شاید الان به ضررت باشه پشت هر کار خدا حکمتیه عزیز ناامید نشو صبور باش

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
از خدا ناامید نشدم نه....ولی بیخیاله بعضی چیزا شدم😢 یعنی بیخیاله خواسته ام شدم

منم تمام خواسته هام تو زندگى رو بى خيال شدم

چون ميدونم نميرسم ، ولش كردم

بايد بپذيرم كه من دعاهام مستجاب نميشه الكى ديگه خودم رو گول نميزنم

زمان مناسب يعنى كِى ؟ يعنى وقتى از همه چيز زده شدم ؟ تو اين ٢٦ سال حتى يك موردم نبوده كه به صلاح ...

6سال ازم بزرگتری 

ولی یه حرفایی میشنوم میسپارمشون ب خدا

همه چیو میریزم تو خودم یه بغضی دارم ک هرچقدر گریه کنم رفع نمیشه😢😥😢

2740

من از همون دسته ام که خداهمیشه دعامو مستجاب کرده و حتی به چشم دیدم با گذشت زمان  کسایی که بدی کردن بهم رو چوب به کمرشون زده😍

قربونش برم من

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
من شدم سنگ ديگه هيچى روم تاثير نميذاره روحم شده ٢٠٠ ساله 

اره ادم قبلا یه حسی ب اطرافش داشت 

الان اصلا مهمممم نیست

اتفاقا ميخونم 

ی موقع هایی هست که هنوز وقت اون اتفاق های خوب تو زندگیت نرسیده پارسال خرداد ماه زندگیم خیلی داغون بود مشکلات مالی  ارتباط با شوهرم افتضاح همه چی داغون خیلی دعا میکردم ختم برمی داشتم نمی شد داشتم ناامید میشدم که اتفاقا همون موقع ها خداروشکر کم کم همه چیز شروع به درست شدن کرد نمیگم وضع الانم خیلی عالیه ولی از وضع پارسالم خیلی بهتره باید صبر کنی و این وسط سعی کن قوی شی امیدتو از دست نده همه چی سر وقتش درست میشه ان شاء الله که به زودی این اتفاق بیفته

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
من اميدوارم كه واقعا همينطور باشه 

حتما همینطوره عزیزم خود من بعد ۴ سال به حاجتم رسیدم صبر دعوای هر دردیه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706