2726

ولى من نه 

يادم نمايد تاحالا دعايى كرده باشم و مستجاب شده باشه

از قانون جذب استفاده كردم  اونم پر انرژى و حس و حال خوب كاملا همه چيز برعكس شد

واسه چيزى چله مى گيرم كامل داغون ميشه و اخرش دلشكستگى ش واسه من ميمونه

در صورتى كه تو همين نى نى سايت مى خونم 

طرف نوشته : هرچى كه خواستم رو خدا بهم داده

هر نذرى كردم به خواسته م رسيدم

با قانون جذب هرچى كه خواسته م رو جذب كردم ! 

چرا واسه من چيزى جواب نميده ؟ نه نذر و دعا 

نه قانون جذب 

تا جايى كه يادم مياد گناهى ام نكردم اتفاقا هميشه ديگران بهم بد كردن

انگار خداى من با خداى بقيه متفاوته 

يعنى يكبار هم نبايد من به آرزوم برسم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😆😆صبوررر باشششش  بزارچیزی بشه که صلاحته یکی از تاپیکای منو بخون در همین مورد گفتم غلط کردم بعد برو تایمک های سابق @مهناز9999   اينم بخون   اون موقع میگی میخام بعدش نمیخای پس بده دست خدا

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

کاش همه ی ادم ها دفتر سرنوشتشون تو دستاشون بود

تاریخ همه چیز توش ثبت میشد

اینقدر نگران و چشم انتظار نمیموندیم

اینقدر تلاش بیهوده نمیکردیم

اینقدر ساده همه چیو خراب نمیکردیم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

چون ناامیدی 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

عزیزمن خدا در زمان مناسب خودش دعا ها رو براورده میکنه یه دلیل دیگشم اینه که شاید به صلاحت نیست بهترشو برات براورده میکنه  یه دلیلشم اینکه باید به خدا اعتما دکنی توکل کنی به خودش

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
حتما نماز نمیخونی 

من میخونم 

چله گرفتم

ذکر میگم

من از رحمت خدا ناامید نمیشم و نخاهم شد

ولی چرا از چله هایی ک گرفتم جواب نگرفتمممم😥😥😥😥

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2706