2733
2739
عنوان

وااااای خدا گندددد زدم گندددددد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 128 پست

منم دیروز قرار بودن بیان برا تعمیر چن ساعت قبلش قشنگ رفتم شستم و اسپری زدم با خیال راحت 😁😁شوهرتم دید؟!

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاریه که شده نزار شوهرت بفهمه

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘
2731

حالا ما یه بار فقط یه دستمال توالت افتاده بود پشت سطل تعمیرکار اومده بود سطلو برداشته که شیر پشتشو عوض کنه 

میخواستی ببینی شوهرم چقدر ناراحت شد 

ولی خدایی پد بهداشتی چندشه

2740

الان من نگرانت شدم...تعمیرکاره رف؟کتک خوردی؟😑

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
مرده از در اومد پرید تو دستشویی انگار تا خونه ما تونسته بود جیششو تحمل کنه

حالا گذشت تموم شد رفت اشنانبوده که....من همیشه یه پلاستیک جدا میذارم نوارمو میکنم لای روزنامه میندازم توپلاستیکه

الان من نگرانت شدم...تعمیرکاره رف؟کتک خوردی؟😑

نه بابا فقط با دلخوریم نگام کرد همسرم خودم از خجالت مث لبو بودم هیچی بهم نگفت یکمم خندیدیم همسرمم اخرش گفت یکم کنجد بخور خنگیت اخر کار دستت میده🤐 خندید بهم چون اگه مفت پخ زار میزدم😶

یهو دیدی خوردمت😏
حالا گذشت تموم شد رفت اشنانبوده که....من همیشه یه پلاستیک جدا میذارم نوارمو میکنم لای روزنامه مینداز ...

من روزنامه ندارم فقط تو سطلو یه نایلون بزرگ میذارم نوارارو لوله میکنم میذارم توش بعدچون همسرمم از دستمال توالت استفاده میکنه مث من سطل پر پر بد فقطنوار جدیده روگذاشتم روی سطل تا برم نایلون زباله ضخیم بیارم و اشغالارو بذارم توش و نایلون سطل رو عوض کنم هی شوهرم درو زد و اومد تو یالله گویان

یهو دیدی خوردمت😏
نه بابا فقط با دلخوریم نگام کرد همسرم خودم از خجالت مث لبو بودم هیچی بهم نگفت یکمم خندیدیم همسرمم اخ ...

خداروشگر ختم به خیر شد ...فقط لطففااااااا لططففااااا لطففاااا زلزله هم اومد اونو لول کن بچپووننن تو سطل اگه هم سطل پررر بود جف پا برو تو سطل ولی اون لعنتیو حتمااا مخفی کن😂😂

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂