2737
2739
عنوان

38 هفته و 2سانت باز شدن

115 بازدید | 17 پست

سلام. پریروز معاینه شدم 2سانت بودم،الان آخر 38 هفتم.

دکتر گفت هر شب گل گاو زبان بخورم،ولی تغییر خاصی نکردم فقط ترشح خیلی بیشتر شده. انقباض هم کم دارم، چی بخورم و چیکار کنم سریع باز بشه؟ نینیم هم کامل پایینه

وقتی عصبانی هستید مواظب حرف زدنتان باشید عصبانیت شما فروکش می کند ولی حرفهایتان باقی می مانند برای همیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خوش به حالت .پیاده روی پله گرمیجات. رابطه هم یه ماما به دوستم گفته بود خوبه

گل گاو زبان هم گرمه و قاعده آور ولی هنوز خبری نیست  حالا چیزای دیگم میخورم، آره رابطه هم خوبه شنیدم. ممنون

وقتی عصبانی هستید مواظب حرف زدنتان باشید عصبانیت شما فروکش می کند ولی حرفهایتان باقی می مانند برای همیشه
2738

گل مغربی بخور و نزدیکی کن سه سوت درد زایمان میاد سراغت انشاالله بسلامتی زایمان کنی برا منم دعا کن خدا بهم یه نینی سالم و صالح  

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
گرمی زیاد بخور. خرما زعفران چیزای شیرین

باشه میخورم شبی،خدا کنه اثر کنه 

بسلامتی خاکشیرو نبات رو بجوشون ی لیوان پر بخور خیلی تاثیر داره 

سلامت باشی، میرم درست میکنم الان ممنون

روغن کرچک بخور کپسول گل مغربی استفاده کن

روغن کرچک میترسم بخورم اسهال بگیرم. گل مغربی باید امتحان کنم بگم شبی شوهرم بخره برام. 

گل مغربی بخور و نزدیکی کن سه سوت درد زایمان میاد سراغت انشاالله بسلامتی زایمان کنی برا منم دعا کن خد ...

حالا شبی انجام میدم حتما، سلامت باشی عزیزم. ایشالا هرچی میخوای همون بشه  

منم بچمو تو 38 هفته به دنیا آوردم ایشالله سالم بغلش کنی 

ممنون،سلامت باشی. خدا کنه زودتر دنیا بیاد

2706