2733
2739

جایی میرم سرکارماهی ۵۰۰حالاباپورسانت شایدبشه۶۵۰ بعدگفته ۵میلیون سفته بده کپی مدرک تحصیلی واینایه فرم ۱۰صفحه ای هم دادبهم که به همه قوانین پایبندم وبیمه نمیخوام وحقوق بیشترنمیخوام ودرصورت تخطی هرتصمیمی برام بگیرین اعتراضی ندارم وکلی چیزای دیگه😑

من موندم اونجادائمی نیست شایدبخوام تاشهریوریامهربرم بهشون گفتم.گفتم من ک دائم یاطولانی مدت نمیخوام بیام لازمه سفته واقعاگفتن بله بایدبیاری؟!چیکارکنم سفته وبدم؟

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

چند روز تو هفته؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم استارتر انشاا...به بهترینها برسی تو زندگیت

دوستان میشه برای شفای بابام صلوات بفرسین هوشیاری نداره عمل خونریزی مغزی سختی کرده یه سمت بدنش لمس شده الان ریه هاش آب کشیده و باید عمل شه خیلی نگرانم😔😔😔

خدایا شکرت
2728

نه😐500پول زیادی نیس

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

نرو‌چون حقوقی که بهت میدن غیر قانونی و برا همین که ازت میخوان    به قورت کتبی بگی به حقوقم راضی هستم چون الان حقوق یک کارگر ساده ۳۵۰۰    مشخص شده  یعنی میخوان ازت بیگاری بکشن دستتم جای بند نیست

من بخاطرمشکلات روحیم میرم مجبورم نرم افسردگیم بدترمیشه مشکلم باسفتس

تهران باشی کار زياده 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706