2733
2734
عنوان

خانوما لطفا یه لحظه میاید

101 بازدید | 19 پست

سلام من  خواستگاری که یکی از آشنایان معرفی کرده بودنمون بهم کاملا سنتی و هردو مذهبی ،امروز اومدن خونمون کاملا رسمی پیش رفت همه چی و باهم صحبت کردیم فقط راجب کلیات و یه بیوگرافی بهم دادیم  اما در نهایت که رفتن هیچ چیز مثبت و یا منفی مبنی بر ادامه یا قطع جلسات اعلام نکردن ، و من این آقا از نظر عقلانی برام اوکیه و تقریبا هم خوشم اومد ازشون و یه جورایی دوس دارم که بشه، لطفا برام دعا کنید که اگه صلاحمه بشه و لطفا راهنماییم کنید ببینم برداشت شما چیه

باید تماس بگیرن خبرشو بدن دیگه! 😑

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قطعابعدا زنگ میزنن اطلاع میدن بهتون..برادرشوهرمن تاحالا۴۰بارخواستگاری رفته دستم اومده دیگ این چیزا😄

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
امیدوارم 😊

انشاالله خیره....

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
ماشالله پس حسابی تجربه داریداااااا راهنمایی لطفاااا

والامن تاحالاباهاش نرفتم بیشترمادرشوهرمووخواهرشوهرام

...چه راهنمایی بکنم گلم؟؟😊

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
والامن تاحالاباهاش نرفتم بیشترمادرشوهرمووخواهرشوهرام ...چه راهنمایی بکنم گلم؟؟😊

چطور رفتار کنیم توجلسه اول؟من واقعا هیچ تجربه ای ندارم برادرامم که اشنا بودن کار به اینجور جاها نرسید مستقیم عقد😅

چطور رفتار کنیم توجلسه اول؟من واقعا هیچ تجربه ای ندارم برادرامم که اشنا بودن کار به اینجور جاها نرسی ...

رفتارعادی وسنگین..نه خیلی مشتاق خودتونشون بده نه خیلی بی ذوق

2706