2737
2734
نه عریزم مفتش سایت نیستم ولی ظاهرا شما عقده ای سایتی

دقیقا معلومه که بیکار و عقده ای کیه خخخخخخ

تو اومدی تو تاپیک من عقده هات رو خالی می‌کنی ،،،،،،من با تو کاری ندارم و نداشتم که !!!

من تاپیک زدم گفتم غذام سوخته ،،،،،،

لطف کن ریپلای نکن;;برو وگرنه نی نی سایت رو تگ میکنم بی خودی داری با من بحث میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکی هستی که تاپیمهاتو دنبال کنم اخه... خیلی اتفاقی دیدم تاپیکتو..‌ تعجب کردم برای هر ویزی تاپبچیچچ

اتفاقی هم دیده باشی ،،،حق نداری تو کار کسی دخالت کنی؟؟؟

شما چیکاره سایتی که میگی هروز تاپیک میزنی ،،،به شما ربطی نداره که!!!!!

خب نیا تو تاپیکم ،،مگه مجبورت کردن،،شاید من واقعا احتیاج به راهنمایی دارم ،،،

2728
آره بنظر من نرماله  فقط ربطش به شما چیه؟  شما مفتش سایتی ؟؟؟؟ تو خودت نرمال نیست ...

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

من چیزی نگفتم ولی ظاهرا این خانوم با خودشم درگیره..‌ لفظ مفتش به کار میبره و توهین میکنه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

نی نی یار این خانوم داره بی خودی با من بحث میکنه و دعوا راه میندازه و میگه چرا هرروز تاپیک میرنی؟؟؟؟؟؟

به این خانوم چه ربطی داره که من هرروز تاپیک میزنم یا نه؟؟؟

خب بهتون پیشنهاد میدم بری از تو یخچال چندتا یخ دربیاری ،،بشینی روش تا خنک شی

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_41‍ 

لطفا توهین و بی ادبی این خانمو پیگیری کنین

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2740
آره راس میگی ،،من عادت کردم دیگه چیکارکنم     ولی خب بهتون پیشنهاد میدم بری از تو یخچ ...

@نی_نی_یار_3    

لطفا از اول بخونین ببینین کی جبهه گرفته و اول توهین میکنه

نی نی یار این خانوم اومده بی خودی با من بحث می‌کنه میگه چرا هرروز تاپیک میزنی،،،

چه ربطی به این خانوم داره اخه؟؟؟؟؟؟

الان هم دست پیش گرفته !!!!!!

لطفا پیکری کنین ،،بی خودی تو سایت بحث پیش نیاره و نره تو تاپیک بقیه دعوا بندازه !!!!

لطفاً بهش تذکر بدین که کارش نباشه کی چندتا تاپیک میزنه،،،یا جزییات زندگیش رو تعریف می‌کنه یا نه