2737
2734

عزیزم سس درست کن گوشت رو بزار داخلش

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گوشت یه تیکه بزرگ بود ،،نه زیاد نگرفته ،،،،،، فقط یه طرفش یه کم گرفته ،،، دیگه چیکار کنم دلم ...

نه نندازش همون یه تیکه رو بکن بقیش رو ریش کن با پیاز و رب گوجه و ادویه و سیب زمینی تفت بده بزار لا پلوت دم بکشه عالییی میشه     

2728
ی سوال بزرگ دارم چرا نی نی سایتیها شب و نصفه شب غذا میپزن برا فرداشون😢😢😢😢😢😢

عزیزم شوهرم خونه نیست 

منم خوابم نمی‌برد تنها شب،،، گفتم بزارم واسه فردا نهار و شام مون

آخه سالن دارم،،روزا میرم سالن اکثرا ،،بخاطره همین شب درست کردم 

ی کم تفتش بده بعد وردار و ی پیاز تفت بده زردچوبه و فلفل و نمک بزن ی کم تَرف یا همون قره قوروت یا ابلیمو قاطیش کن نصف فنجون آب بریز با شعله کم قوام ک اومد گوشتتم اضاف کن دو سه دقیقه مخلوط شد بریزین رو پلو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
دیشب داشتی برای پختنش سوال میپرسیدی امروز برای سوختنش... ماشااله چقدر تاپیک میزنی

باید از شما اجازه بگیرم برای تاپیک زدن 

دوست دارم هروز تاپیک بزنم عزیزم ,,شما مشکلی داری مگه ؟؟؟اکه مشکلی هست بگو بدونم،،شاید کمتر تاپیک زدم؟؟؟؟

اگه خیلی ناراحتی نیا تو تاپیک خب،،مجبوری نیست که 

الان به جای راهنمایی اومدی این حرفارو بزنی که چی؟؟؟

باید از شما اجازه بگیرم برای تاپیک زدن  دوست دارم هروز تاپیک بزنم عزیزم ,,شما مشکلی داری مگه ؟ ...

عزیزم میگم خوب حوصله داری جزییات زندگیتو تاپیک میکنی... به نظر خودت نرماله؟؟؟؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

آره بنظر من نرماله 

فقط ربطش به شما چیه؟

شما مفتش سایتی ؟؟؟؟

تو خودت نرمال نیستی که بفهمی راهنمایی می‌خوام نه اینکه  جزییات زندگی رو تعریف کنم 

از نظر خودم هیچ اشکااالی نداره،،بنظرم به شما هم ربطی نداره،،،، 

اگه از نظر شما مشکل داره دیگه مشکل خودته

خب مگه مجبوری اینقد منو دنبال می‌کنی و میری تاپیک هام رو میخوونی ؟؟؟؟مگه مجبوری آخه عشقم خخخخخ

بنظرم تو نرمال نیستی که خودت رو اینقد درگیر تاپیک های بقیه می‌کنی و میری می‌خونی 

ریپلای هم نکن دیگه ،،،

آره بنظر من نرماله  فقط ربطش به شما چیه؟  شما مفتش سایتی ؟؟؟؟ تو خودت نرمال نیست ...

نه عریزم مفتش سایت نیستم ولی ظاهرا شما عقده ای سایتی

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

بنظر من تو هم هرروز تاپیک بزن و سرت تو تاپیک خودت گرم باشه تا اینکه دم به دقیقه سرت تو تاپیک بقیه بکنی ببینی کی دیروز چی گفته ،،،کی امروز چی گفته !!!!

منم خوشم نمیاد تاپیک کسی رو بخونم و هی منتظر باشم ببینم دیروز چی گفته ،،امروز چی میگه ،،

بنظر منم کار آدم نرمال نیست ،،،

موفق باشی عزیزم ،،،تو مار کسی هم لطف کن دخالت نکن

بنظر من تو هم هرروز تاپیک بزن و سرت تو تاپیک خودت گرم باشه تا اینکه دم به دقیقه سرت تو تاپیک بقیه بک ...

توکی هستی که تاپیمهاتو دنبال کنم اخه... خیلی اتفاقی دیدم تاپیکتو..‌ تعجب کردم برای هر ویزی تاپبچیچچ

2706