2737
2739
عنوان

کیا خیاط،هستن؟

709 بازدید | 31 پست

صادقانه بهم بگین ک اگه پیشرفته یاد بگیرم دوخت لباس مجلسی و مانتو و این چیزارو میتونم ماهی ی تومن دربیارم😐

کار خونه دوست دارم نمیخوام برم بیرون

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله میتونید خواهر من در حد مزونه کارش بیشترم میشه باید اینور اونور بگی 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

آره بابا حرفه ای باشی راحت بالای یه تومن درمیاد،فقط حوصله میخواد کارتم زیاد شد یه نفر میاری ریزه کاریا کمکت کنه

الانم که قیمتا بالارفته شهر ما مانتوی ساده نزدیک صد تومن میدوزن 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
ب نظرتون کارم میگیره ارایشگری رو دوست ندارم

عزیزم من رشته تحصیلیم طراحی و دوخته و باید بگم اگه واقعا باعلاقه شروع به کار کنید و دل بدید به این کار حتی درماه بیشتراز یک تومن دربیارید یک تومن که چیزی نیست درماه شما اگرکارت واقعا اوکی باشه در هفته میتونه دو سه تومن دربیاری

2738

روزی راحت یه دونه مانتو میشه دوخت هر مانتو کمش صد 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
خیلی بیشتر از یه تومن درمیاری اگر محیط خوبی خیاطی بزنی و افراد دست به جیبی مشتریت باشن

شما خیاط هستین؟

نه محیط،معمولی خیاطی میزنم😂مشتری هم نمیدونم دیگه پیدا کنم یا  ولیراستعداد هنریم خوبه

اگه خوب یاد بگیری وکارت تمیز باشه ماه یه تومن راحت میتونی دربیاری،اگه دستت رووون باشه بیشتر هم میتون ...

شما از،خیاطی،درامد دارین؟مغازه باز،کردین یا نه؟

آره بابا حرفه ای باشی راحت بالای یه تومن درمیاد،فقط حوصله میخواد کارتم زیاد شد یه نفر میاری ریزه کار ...

خب اخه شتید اوایل نتونم مغازه باز،کنم از،اینا ک میشناسن و میدن ب خیاط تو خونه میدوزه😂از،اینا بشم 

ولی،نمیدونم چحوری مشتری جمع کنم

عزیزم من رشته تحصیلیم طراحی و دوخته و باید بگم اگه واقعا باعلاقه شروع به کار کنید و دل بدید به این ک ...

نمیدونم کدوم متدو برم یاد بگیرم😖

روزی راحت یه دونه مانتو میشه دوخت هر مانتو کمش صد 

خب اخه باید بهت سفارش بدن ک بدوزی 😂از،کجا مشتریی گیر،بیارم😂

2706