2737
2734
عنوان

همسر شمام اینجوریه🤔🤔😐😐

275 بازدید | 14 پست

امروز با هم رفتیم بازار بعد من همش گشنه بودم همش میگفتم بریم غذا بخوریم... همسرم میدونس من درسته خیلی گشنمه اما کلا نمیتونم زیاد غذا بخورم اونم غذای بیرون... اونم تو این شرایط کرونا بزور منو برده رستوران کلی خرج کرده منم تا اونجا ک تونسم خوردم ولی کلا سیر شدم همسرمم دعوا ک چرا همشو نمیخوری... حالا منم قسم خدا پيغمبر ک سییییر شدم بابا... اونم ناراحت خلاصه اینجوری شد ک بعد مدت ها همسرم مرخصی گرف رفتیم بیرون و گوفتمون شد... کلا همیشه ی دلیلی داره همه چیو ب گند بکشه... ی خواطره درست حسابی ندارم... سیزده بدر.. عید دیدنی. شب یلدا. عید قربان همشو خراب میکنه... اخرشم میپرسه خوش گذشت.؟ 😐😒😒

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه، البته خودم مثل خرس همه رو می خورم🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728
دعوا اصلا ولی مثل بچه ها قاشقو میگیره میگه یکی بخاطر من ولی اکه دیگه دید نمیخورم میگه ولش کن بریم یا ...

همش بهم میگه چرا انقد نق میزنی همیشه چرا بلد نیستی خوش بگذرونی 😐😐

همش بهم میگه چرا انقد نق میزنی همیشه چرا بلد نیستی خوش بگذرونی 😐😐

عزیزم وقتی نمیخوری غر نزن بگو وای ترکیدم دیگه نمیتونم با خنذه تا نمیخورید نگو وای نمیخوام چرا انقدر غذا خریدی حالا چیکار کنیم

شوهر من میریم بیرون تند تند همه رو میخوره غذای منم میخوره 😐 زیادم سفارش بدیم همینه میگم چرا غذا منو میخوری میگه تو که نمیخوری آخرش میمونه اسراف میشه😂😂😂😂😂

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
عزیزم وقتی نمیخوری غر نزن بگو وای ترکیدم دیگه نمیتونم با خنذه تا نمیخورید نگو وای نمیخوام چرا انقدر ...

نه اتفاقا من اصلا نگفتم چرا انقد خریدی... اون میگه اول نق میزنی گشنمه حالا ک غذا گرفتم نمیخوری... کلا ی بهونه ای داری برای نق زدن😒😒

خب حتما ضدحالی دیگه والاخودتو بذارجاشوهرت ببریش رستوران  مثلا نصفه غذاشوبخوره بگه سیرشدم...تو ...

شاید... امروز گف دیگه هیچ جا نمیبرمت😂😂😂همش میگی بریم بریم فلانجا بست فلانجا تموم شد یا راه نمیای میگی خسته شدم یا سردمه یا گرمهه... اصلا کلا بمون خونه، 😐😐

خوب ولش کن توهم بگو باشه عشقم 

😂😂😂🤭🤭🤭

2706