2737
2734
عنوان

من زشتم ✋ نمیتونم خودمو دوست داشت باشم..

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 53 پست
درود  یعنی یه نقطه مثبت ندارید؟ خب وقتی خودتون به این باور رسیدید چطور انتظار دارید بقیه بگن ت ...

ممنون بحث همینه که نمیتونم خودمو دوست داشته باشم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
تازه اسی چاق تر شو الان مخصوصا با مواد غذایی دوزاری ما خیلی خوب ادم میتونه چاق شه    صورتت ...

خانوادم همش سرکوب میکنن نمیزارن آرایشم بکنم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر و نمیدونم فک میکنم اغراق میکنه ولی چرا شعار میدین پروانه ای میحرفین بعضیاتون😂😂😂چجوری میگی ...

الان همه به ظاهر نگاه میکنن ن باطن

الان همه به ظاهر نگاه میکنن ن باطن

باطنم مهمه تو بایه آدم خیلی زیبا یه مدت رفت و آمد کن اخلاقش صفر باشه ذات خراب و آخر نامردی اینارو بدونی حالت از قیافه ش بهم میخوره دیگه برات زیبا نیس

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
خانوادم همش سرکوب میکنن نمیزارن آرایشم بکنم

مهم نیست تو این یکی به حرفشون اهمیت نده من از ۱۴ سالگی خط چشم میکشیدم انقدر جلو بابام رفتم و اومدم تا موضوع براش بی اهمیت شد تا الان که ۱۹ سالمه  البته من ففط همین یه خط چشم رو میکشم ارایشت در حد طبیعی و ملایم باشه هم بیروحی صورتت درست میشه هم دخترونه تره باهاشون بجنگ با عملت کار خودتو بکن

مهم نیست تو این یکی به حرفشون اهمیت نده من از ۱۴ سالگی خط چشم میکشیدم انقدر جلو بابام رفتم و اومدم ت ...

باید همینکارو کنم دیگه

😍اینطورط اعتماد به نفست میره بالا فیلم اموزشی ببین درمورد کشیدن خط چشم و خودتو دوست داشته باش هی تو ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

2738