2737
2739

از ۱۹ تیر یهو زیر بغل سمت چپم و سمت چپ سینم و پشت جناغم تا بالای گردنم درد گرفت و به دست چپمم میزد 

دکتر عمومی رفتم ک گفت گرفتگیه و قرص داد ی هفته خوردم خوب نشدم رفتم متخصص زنان برام سونوگرافی سینه نوشت انجام دادم هیچ مشکلی نبود رفتم دکتر متخصص داخلی و گفتن ک اکو قلب انجام دادی؟(۹ماه پیش چون همسرم میخواست انجام بده منم برای چکاپ به درخواست خودم انجام داده بودم) گفتم بله و گفتن چون زیر یک سال هست نیاز به انجام دوباره نیست و گفتن اضافه وزن دارید و قرص معده دادن الان هنوز داروی معدم تمام نشده ولی درد من خوب نشده 

موقع خوابیدن دست چپمم خواب میره

دوروز پای چپمم بالای مچ درد دارم

چ دکتری باید برم؟؟اصلا ممکن از چی باشه؟

دردم: زیر بغل سمت چپم که به دست میزنه و درد پشت جناغ 

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قلب

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2738

ببین من دقیقا تموم این دردا رو داشتم ،دستم از کتف تا انگشت چپ درد میکرد بعد میزد به پام کلی دکتر رفتم گفت شاید یه دیسک کوچیک تو گردنت باشه 

ولی بعد از چند مدت قلبم تیر میکشید رفتم دکتر دوباره که اکو و نوار قلب و ....

آخر فهمیدم چربی خونم بالاست ،قرص بهم داد خیلی بهتر شدم ولی کامل خوب نشدم

⭐رویاهاتو دنبال کن...اونا راهو بلدن⭐
2706