2733
2734
عنوان

دانشجوها بیاین شیوه درس خوندنتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 29 پست
ممنون ♥️ شما تیزهوشانی بودید ؟  روزی چند ساعت واسه کنکور میخوندید و از سال چندم شروع کردید به ...

تیزهوشانی بودم ،دبیرستان معلم هام خوب نبود و بهم ضربه عمیقی وارد شد بخاطر همین پیش دانشگاهی یدونه تستم نتونستم بزنم چون بلد نبود سال بعدش ی سری کتابام رفتم کلاس شدم سه هزار و سال بعد ترش ی سری رفع اشکال دیگ و شدم هشتصد

روزی  از ۸تا۱۳ساعت تقریبا

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیزهوشانی بودم ،دبیرستان معلم هام خوب نبود و بهم ضربه عمیقی وارد شد بخاطر همین پیش دانشگاهی یدونه تس ...

ممنون عزیزم ، در واقع فقط همون سال آخر رو کنکوری خوندید؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2728
آفرین چقدر پر تلاش. دیگه شما خودت بلدی چه جوری درس بخونی وقتی این همه پشتکار داشتی. تو دانشگاهم با ...

یکم دانشگاه جوش فرق داره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
ممنون عزیزم ، در واقع فقط همون سال آخر رو کنکوری خوندید؟

دوسال بعد پیش

یکم دانشگاه جوش فرق داره

آخه رشته پزشکی یه طوریه که اصلاً نمیشه درسا رو انبار کرد.

هم زمان باید با هر جلسه استاد پیش رفت.

راستش اولش که گفتی شب امتحانیا نیان، خواستم بنویسم دانشجویی که شب امتحانی نباشه دانشجو نیست😅 ولی خب رشته پزشکی خیلی فرق میکنه و فقط کسایی که مثل شما پر تلاش هستن توش موفق میشن.

آخه رشته پزشکی یه طوریه که اصلاً نمیشه درسا رو انبار کرد. هم زمان باید با هر جلسه استاد پیش رفت. ر ...

💚نظر لطفته

2706