2752
2734
عنوان

بیایین افتخار بدین براتون حدیث کسا بخونم 💕🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 329 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بگردم برات کاش کاری ازم برمیومد برات خدا به نی نی دلت نگاه کنه برای باباش یه کار خوب جور بشه

تروخدا برام بخون منم دعا میکنم دعا کن الان باردارباشم اسمم معصومه

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2731
سلام میشه برای من که امسال صاحب خونه شم با دل خوش بخونی.ان شاالله خودتم حاجت روا شی .آیت الکرسی میخو ...

سلام گلم روی چشمم حتما 

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅
ميشه براى من و دخترم دعا كنى جفتمون ناراحتى اعصاب داريم جفتمون داريم عذاب ميكشيم و ميسوزيم،ابشالا خد ...

حتما روی چشمم ایشالا جفتتون خوب بشین هر چه زودتر

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅
عزیز لطفا برای سلامتی فرزندم بخون ممنون

چشم خدا نگهش داره براتون

تروخدا برام بخون منم دعا میکنم دعا کن الان باردارباشم اسمم معصومه

روی چشمم ایشالا به سلامتی باردار باشی یا به زودی بشی به حق حضرت مادر

سلام .مائده به نیت قبولیم

سلام عزیزم چشم

عزیزم برای من واسه اینکه شوهرم از طلاق منصرف بشه میخونی؟من برات صلوات میفرستم

روی چشمم عزیزم لطف میکنی ایشالا همسرت سر عقل بیاد

خدا دلتو شاد کنه گلم😚اگه تونستی واسه باردار شدن منم بخون ممنونت میشم دعام کن باردار باشم خیرببینی🌻 ...

قربونت گلم ایشالا زودی به حق حضرت مادر مامان میشی

عزیزم دعاکن بارداربشم منم برای حاجت روایت یاسین میخونم ❤

روی چشمم خیلی لطف میکنی عزیز دلم ایشالا

التماس دعا اسی....امیدوارم خدا به دلت آرامش بده و شاد باشی.امیدوارم به هر چی که میخوای وبه صلاحته بر ...

روی چشمم ممنونم از تذکر به موقع و به جاتون حتما مرسی از دعاهای قشنگت