2737
2739
عنوان

شب ادراری دختر و پسرم ؟کمکم کنید 😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 107 پست
ابجی منم ۱۳سالشه هنوز دشویی میکنه تو جاش

باید ببرینش دکتر طبیعی نیس بچه ها تا شش هفت سال رو معمولا میکن طبیعیه ولی بیشتر نه ممکنه استرس داره یا مثانه اش کوچیکه و...

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
😄😄😄خدا نکشتت با این مدل حرف زدن و عکسپروفایلت 

😂😂فداتشم

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نبردیم تو خانوادمون ارثیه یبارم پسر عموم شب اول عروسیش دشویی کرده بود جاشو با عروس عوض کرده بود

😲😲😲😨😨😨😨😨

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
دختر خاله منم اینطوری بود تا 15 سالگی رفتن داروخانه خاله ام میگفت یه دستگاه هست نمیدونم میبنده کجا د ...

دستگاه بیب بیب😂

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2740

چه پیشنهاداتی بعضیها میدن.خو بچه اس دیگه وقتی خوابه ک نمی دونه چه خبره دیگه

وقتی دختر یا پسرت شب دیدی داره تکون میخوره و غلت میزنه.اگه‌بیدار بودی سریع ببرش دسشویی.از اون صندلی کوچولوها بخر براش.بغلش کن ببرش بشینه رو صندلی.دسشویی کنه بعد ببر سر جاش بخوابونش شاید شبی دو بار هم دسشویی برن کم گم ک این تکرار شد می تونن دسشویی خودشون رو کنترل کنن.بعد میبینی تا صبح هم دسشویی نداره

شب ادراری دلایل مختلف داره

یکیش  درست از پوشک نگرفتن بچه هاس

یکیش استرس و فشار روانی

طبع سرد و ...

اول باید علتش رو پیدا کنین و سریعتر درمان..چون هستن کسایی که تا سنین بالاتر هم دچار این مشکلن

فقط باهاشون بد برخورد نکنین چون اونا خودشون به اندازه ی کافی دارن اذیت میشن و دعوا اعتمادبه نفسشون رو تضعیف میکنه

حتما ببرین دکتر

2706