2733
2739
عنوان

شب ادراری دختر و پسرم ؟کمکم کنید 😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل ازخواب حتما ببرشون دسشویی مایعات سه ساعت قبل از خواب نگذار بخورن

گرمی هم هرروز بده بخورن 

بچه من که چهارسالشه بااین راهها مشکلی نداره  اصلا تو شبم بیدار نمیشه 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2731

دلیل اصلیش استرسه

گل گاو زبون ، سنبل الطیب خوبه

یه دوستی داشتم پسر ده سالش ، با حجامت شب ادراریش خوب شد

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
هروقت جیش کرد انقدر بزنش تا صدای سگ بده

اووووو چه خشن😂😂😂😊

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
 عیییی خوداااا 😂 ببخشید خیلی خندیدم🙈

😂😂😂

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2740
ابجی منم ۱۳سالشه هنوز دشویی میکنه تو جاش

😄😄😄خدا نکشتت با این مدل حرف زدن و عکسپروفایلت 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
ابجی منم ۱۳سالشه هنوز دشویی میکنه تو جاش

دختر خاله منم اینطوری بود تا 15 سالگی رفتن داروخانه خاله ام میگفت یه دستگاه هست نمیدونم میبنده کجا دقیقا شب تا احساس می کنه ک اوضاع خطری شروع می کنه به ویبره رفتن بیدار شدن طرف 🙄 الان خوب شده ولی نمیدونم دقیق دستگاه چیه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
۱۳ !!!!! دکتر نبردین؟

نه نبردیم تو خانوادمون ارثیه یبارم پسر عموم شب اول عروسیش دشویی کرده بود جاشو با عروس عوض کرده بود

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2706