2733
2739
عنوان

خطر از بیخ گوشم رد شد😭🤩😍+عکس

1125 بازدید | 45 پست

بچه ها تاپیک قبلم گفتم دیشب یه بحثی کردیم منو شوهرم  سر خواهرش خلاصه من اومدم خونه مامانم (دوستش خونه بود من اومدم راحت باشن) ساعت 7 شب... تو ماشین بحثمون شد...خلاصه من اومدم شش هفتا ویس فرستادم به شوهرم و تو همش یه عالمه فوحش به خواهرش دادم و نفرینش کردم.حالا شوهرمم رو خواهراش حساسسسسس.منم وقتی عصبانی میشم کنترلم از دست میدم هرچی به دهنم میرسه میگم ولی تا حالا به خانواده ش فحش نداده بودم. ویسارو تو واتساپ فرستادم و نتم خاموش کردم..صبح یبار دیگه گوش دادم گفتم خاک به سرم چی گفتم من..حالا هرکاری کردم پاک نمیشه فقط مینوسه حذف برای من دیگ اومدم اینجا دوستان گفتن تو وات نمیشه فقط بعد یکساعت میشه پاکید. این دوست عزیز @ida73 که قربونش بشم گفت چیکار کنم و پاکشون کنم..

شوهرم همین الان انلاین شد فقط ازم پرسید چی بود که پاک کردی گفتم هیچی اشتباهی فرستادم برای تو میخاستم برای دوستم بفرستم واسه همین پاکیدم..نگاه کنید چندتا بوووود🤐🤐

همه هم طولانی

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چجوری پاک کردی ب مام یاد بده

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738
بمنم يادبدع چجوري پاكيدي

تاپیک قبلمو بخون نوشتم واتساپ پیام دادم پشیمونم

2706