2733
2739
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن،بیان یه دقه

306 بازدید | 33 پست

سلام من ده روزی میشه مریض شدم‌میترسم کرونا باشه چن روز اول گلوم گرفته بود و درد میکرد،به گوشامم زده بود ،،،،بعد چن روز آبریزش بینی داشتم الانم اصلا انرژی ندارم،،،قفسه سینمم وقتی خم میشم یا سرفه میکنم درد میکنه

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله کروناست دمنوشهای گرم و مایعات زیاد بخور مواظب دیگران باش که بهشون انتقال ندی به زودی خوب میشی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

احتمالا داری اگه حالت خوبه نرو قرنطینه بمون و خودت رو تقویت کن من علائمم بعد از تست پیدا شد بدن درد و از بین رفتن چشایی و بویایی

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
ترس نداره عزیزم.برو یه تست بده که خیالت راحت بشه.شاید سرما خورده باشی

بستنی هم زیاد خورده بودم شاید بخاطر اون باشه،سه تا سه تا خوردم

تو فامیل و اشناهامون  خیلی کرونا گرفتن  زودی هم خوب شدن

فقط یه مورد که ریه شون از قبل مشکل داشت و ناراحتی قلبی داشتن حالشون وخیمه تو ای سی یو هستن و ونتیلاتور بهشون وصله

اصلا جای ترس و نگرانی نداره  مایعات بخوری و استراحت کنی سریع خوب میشی   استرس و ترس از پا درمیاره

فکر کنم اکثریت جامعه کرونا رو گرفتیم اما تست ندادیم

التماس دعا
تو خونتون فقط شما گرفتین؟

بله

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
احتمالا داری اگه حالت خوبه نرو قرنطینه بمون و خودت رو تقویت کن من علائمم بعد از تست پیدا شد بدن درد ...

امروز یکم بی انرژی شدم وگرنه قابل تحمله

2706