2733
2739
عنوان

هر کی بهم کمک کنه واقعااااااا ازش ممنون میشم«ترسناک»😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1808 بازدید | 172 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما تو حیاط بابام یه درخت انجیر بزرگ داریم و تاحالا هیچ اتفاقی نیافتاده⁦😐😕😕

درخت اتجیر و گردو وانگور زیرشون میگن میشینی بسم اله بگو

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2731
دوستان خواهشا اگه حتی میتونین کوچیکترین کمکی هم کنین انجام بدین چون من خیلی تریوام و واقعا دارم اذی ...

عزیزم من خاهر خودمم اینجوری بود حتی بدتر 

تو خاب گلوشو نگه میداشتن خفه میشد

بردیمش پیش دعا نویس الان یساله بهتر شده

2738

هر وقت میخوای بخوابی قران بزار بالا سرت 

تو خونه با صدای بلند قران بخون موقع اذان تلویزیون رو روشن کن که هم قران پخش بشه هم اذان 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

تو اطاقت روی سرت یه قران بزار و هرشب قبل خواب ایت الکرسی بخون بخواب اگه دیدی به ارامش رسیدی همیشه این کارو بکن و نترس 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بخدا قسم نصف بیشتر این قضایا توهمه عشق من عاشق کوهه تک و تنها کل پاییز‌ و زمستون تو کوه بود جز حیوا ...

اونا تو سرما بیرون نیمان، بگو‌ تابستون بره وسط بیابون و کویر😄

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

راستی یا دم رفت 

دختر کوچیک من زیاد جن میدید ولی کارش نداشتن 

به یه روحانی گفتم گفت ایت الکرسی رو داخل کاغذ ابی یا بنویس یا چاپ کن هفت عدد بلد هفت گوشه ی خونه بزن به دیوار

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

منم قبلااا چند بار اینجوری شدم تو خواب کسی رو ندیدم ولی بشدت احساس میکردم ک روح از بدنم جدا میشه

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
2706