2737
2734

من سه ساله عقدم و نشده برم سر خونه زندگیم و دارم عذاب میکشم انشاالله تو زوده زود بری سر خونه زندگیت

من میگم کاش سه سال پیش جور میشد میرفتم سر خونه زندگیم چون الان دیگه خستم مخم نمیکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در حد نیازت بخر واجب نیس همش بهترین مارک باشه خرج الکی هم نکن اگه خونه از خودتون نیس بگو شوهرت چند تا وسیله سنگینش و به عهده بگیره

همش که نباید دختر بگیره

ط قـــرار منــــے مݩن بیـــ قرار تو💕💍💐
2731
به جای که عروسی بگیری هزینه جهاز رو نصف کنید  برین سرخونه زندگیتون وسایل هم در حد نیاز بخر ایرا ...

رومون نمیشه بگیم

آبرو داریم آخه

عروسی هم حیفه نگیریم 😔

هروقت کورونا بره منظورمه

2738
۹ ماهه

چرا عجله می‌کنید 

بعدم وقتی شرایط بده مجبور نیستید که

من تازه شرایطم نسبتا خوب بود 2 سال عقد بودم

لذت ببرید از این دوران بدون مسئولیت راحت می‌گردید 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
رومون نمیشه بگیم آبرو داریم آخه عروسی هم حیفه نگیریم 😔 هروقت کورونا بره منظورمه

من عزیزم اصلا اگر برگردم عقب دلم میخواد کرونا بگیره زمان عروسیم  بهونه بشه جشن نگیرم..اینقدر که مادر شوهرم خرج تراشید برا عروسیم  یه قرون هم خودش نداد یعنی نداشنن بدن شوهرم کلی هزینه عروسی کرد داد مردم خوردن 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
عزیز دل خدا بزرگه وام بگیر  برو سرکار خورد خورد جهاز بگیر

زیر وام و قسط له شدیم

مجبور شدن خونه که تازه بعد ۳۰ سال خریده بودن بفروشن

سر کارم برم چقد میدن مگه با این گرونیا چی بخرم

بعدشم شوهرم نمیذاره میگه پول جهازو تو نباید بدی

2706