2737
2739
عنوان

پیشگیری بارداری

252 بازدید | 21 پست

سلام خانوما 

من ۸ماهه ازدواج کردم اون اوایل که میترسیدیم بی تجربه باشیم ۷ماه ال دی خوردم و بعد پریودم الا نزدیک ۱۵روزه که گذاشتم کنار و طبیعی رابطه دارم شوهرم میکشه بیرون آخرش ولی من همش استرس اینو دارم که یه ذره هم شده بریزه تو کسی تجربه داره؟😑

نه بابا اولا که نمیریزه اگه به موقع بکشه بیرون بعدم با یه ذره چیزی نمیشه

تازه درجا دستشویی هم میرم.ولی تجربشو ندارم و چندتا ازددوستام همینجوری حامله شدن همش میترسم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳ سال ما جلوگیری طبیعی داشتیم  حامله نشدم روز تخمک گذاریت و پیدا کن بعد انزال هم شوهرت بره دست شویی تا همه اسپرم ها تخلیه بشه تا رابطه بعدی وارد پیشاب نشن ،صد در صد مطمئن نیس اگه اصلا شرایط بچه دارشدن نداری از کاندوم استفاده 

2731
۳ سال ما جلوگیری طبیعی داشتیم  حامله نشدم روز تخمک گذاریت و پیدا کن بعد انزال هم شوهرت بره دست ...

توعقدیم هرچند روز پیش همیم 

امروز دقیق ترین روز تخمک‌گذاریمه.دیشب رابطه داشتم دیدم کشید بیرون ولی بی تجربه ام میترسم دیگه

سریعم بعدش رفتم دستشویی😑

یاد خودم افتادم ک چقدر استرس داشتم بستگی ب بدنت داره اگه گیرایی رحمت بالا باشه یهو می بینی حامله شدی ...

وای منو نترسووون‌میرم اورژانسی میخورم بعد پریودم کلی عقب میوفته بیشتر استرس میکشمممم😑

2740

گفتم ک طبیعی صد درصد نیس احتمال خطا داره بهتره تا عروسی کاندوم استفاده کنی یا می تونی کیت بزاری روزایی ک منفی بود رابطه داشته باشین دختر خالم دوتا بچه هاش و ناخواسته باردار شد اما خوب من و خیلی دیگه از نی نی سایتی ها ک می شناسم طبیعی جلوگیری می کنن چندین ساله ولی باردار هم نشدن