2737
2739

در مورد خودم باید بگم هنوز اونقدر نخوندم که بگم به چه شاعر یا نویسنده ای بیش از همه علاقه دارم
اما شاعرانی مثل سعدی ، مولانا ، شاملو ، هوشنگ ابتهاج ، شارل بودلر و مارگوت بیکل
و
نویسندگانی مثل پائولو کوئیلو ، هرمان هسه، گابریل گارسیا مارکز ، جوجو مویز،  سیمین دانشور و صادق هدایت
رو تا به الان دوست داشتم
نمیدونم در آینده لیستم چقدر تغییر میکنه

شما چطور...چه نویسنده یا شاعری رو می پسندین؟
و شاید چه آثاری..؟

وقتی زندگی انقدر پر پیچ و خم شده تنها راه حل خندیدن و آسون گرفتنه :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاعر که مولانا فردوسی حافظ نظامی و شاملو

نویسنده هیچوقت نمیتونم کلا بگم نشده کل اثار یه نفر و دوس داشته باشم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738

من عاشق حافظ و مولوی هستم 

ازبین نویسنده ها هم عاشق جین آستین هستم کتاب غرور و تعصب رو حتما بخون.آثار جوجو مویز هم همون طور که می دونی عالیه

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

نویسنده جی کی رولینگ غزل سیلمانی

شاعر مورد علاقمم دختر عممه خیلی شعرای عاشقانه قشنگی میگه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

تازه میخوام شروع کنم به خوندن

مولانا ، حافظ ، م.سرشک و در آخر سهراب عزیزم  

خواهران برونته هم دوست دارمشون 

و جین آستین 

ایرانیا فعلا نخوندم چیزی ازشون

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

شاعر مورد علاقه ام مولانا و معاصر هم حسین منزوی و فریدون مشیری نویسنده مورد علاقه ام الکساندر دوما (کتاب شرافت و شیطان). البته بعضی از کتابهای جلال آل احمد رو هم دوست دارم

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
2706